Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi okozhatja ezeket a tüneteke...

Mi okozhatja ezeket a tüneteket? Izzadás, remegés, gyengeség.

Figyelt kérdés

Ha kenyeret, vagy lisztes dolgot eszem, vagy cukrosat, akkor egyszerűen elkezdek belül remegni. Izzadok, szédülök, olyan, mintha ott helyben el akarnék ájulni.

Olyan fáradt leszek, hogy le kell ülnöm, el is tudnék simán aludni.


Voltam vérvizsgálaton, igaz, nem ezzel kapcsolatban, de ott néztek cukorszintet, és nem vagyok cukorbeteg.


Ha nem eszem liszteset, meg cukrosat, akkor ez nincs, akkor jól érzem magam.


Mi lehet ennek az oka, ha nem cukorbetegség?

Válaszaitokat előre is köszönöm!


2011. szept. 12. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Lisztre lehetsz allergiás, de a cukorra azt nem tudom!!!
2011. szept. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én lisztérzékeny vagyok, és nem ilyen tünetei vannak. Van hogy leesik a vércukrom, na akkor vannak ilyen tüneteim, addig amíg nem eszek egy kis cukrot.
2011. szept. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is akkor van ilyen ha a vércukrom leesik vagy a vérnyomásom esetleg.
2011. szept. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Onkontroll! Ne fogyasszal lisztes dolgokat egy par napig, es a cukor helyett hasznalj mezet, az edesitesre, es figyeld meg a szervezetedet, hogyan fog erre reagalni!

Ezt igy sokkal konyebben kitudod deriteni, mint egy idegen, mivel egy orvos is az.

Mint irod is, hogy amikor nem fogyasztod ezeket, akkor jo a kozerzeted, tehat probalhatod ugyis, hogy elobb csak a lisztes dolgokat nem fogyasztod, de a cukor marad, aztan forditva. Igy fog kiderulni, hogy melyikre vagy erzekeny.

Aztan a masik lehetoseg, hogy kiprobalni azt, hogy kukorica lisztbol keszult kenyeret fogyasztasz pl. tehat igy fogod kideriteni azt, hogy mi okozza ezt a tunetet.

A cukorbetegsegnek van egy masik tunete is, a hatnak a viszketese pl., es inkabb az etkezes elott jonnek elo azok a tunetek, amiket felsoroltal.

2011. szept. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kísérletezgettem én is, hogy mi okozhatja, és úgy látom, hogy a liszt, az nekem rosszabb, mint a cukor.

Mert volt olyan, hogy ebéd után süti volt, és én már annyira féltem, hogy ki leszek ütve megint a tésztás dolgoktól, hogy csak a krémet, meg a habot ettem le a tortáról, a piskótát nem.

És jobb volt, nem érzetem úgy magam, hogy rögtön elalszom.

De, amikor pogácsát, meg buktát ettem, azonnal rámjött ez a reszketés, és gyengeség.

Olyan gyenge vagyok ilyenkor, hogy ülve el tudnék aludni.


Ha írtok még, azt nagyon megköszönöm.

2011. szept. 12. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!