Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van mindennap szinte...

Miért van mindennap szinte egész nap hányingerem? Nagyon idegesítő! 12/L

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 18:27
 1/6 Da puta madre ***** válasza:
Menj el orvoshoz, lehet nagyon sok dologtól, minél előbb mész, annál kevesebbet szenvedsz!
2011. febr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem vasárnap éjjel volt egész éjjel hányingerem,de nem hánytam,aztán utána nemvolt bajom,most péntektől lázas vagyok+hányinger:(+nátha ..holnap megyek orvoshoz..
2011. febr. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valamilyen oknál fogva nekem is minden reggel van:O
2011. febr. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én is alig tudtam melóba menni múlt héten 2 nap, gondoltam a buszon összeesek, végül hétvégén nagyon sokat aludtam. A doki azt mondta, hogy valami vírus, én szédültem és a gyomrom is fájt! B6-os vitamint írt fel, ami a hányinger ellen való. Vény nélkül kapható. Lehet neked is beválik.
2011. febr. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez lehet idegi alapon is! Én is ezzel küzdök.De érdemes orvoshoz menni!
2011. febr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

velem is ez van mostanában :S

bár lehet hogy csak az izgalomtól mert nemrég keztünk el,pontosabban 3 napja járni a barátommal,szahl elég friss a dolog,de még mindig ott tartok,hogy annyira izgulok mikor vele vagyok hogy asziszem,odataccsolok Dx

bár nem biztos mert most egésznap nem ettem semmit,mégis olyan érzésem van mintha tele lennék és ki akarnám hányni :(

szerintem vegyél egy jó meleg fürdőt,és igyál meg vmi gyógyteát és attól jobb lesz :))

legalábbis ha hosszutávon nem is segít,egy időre nem leszel rosszul :D

13L

2011. jún. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!