Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Amputált végtag - csak én...

Amputált végtag - csak én érzem cikinek?

Figyelt kérdés

Pár hete elvesztettem a bal lábamat, egy baleset folytán.

Még nincs műlábam, és nagyon zavar, mert úgy érzem, mindenki engem néz az utcán...



2011. febr. 24. 17:26
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Ekőször is sajnálom.Másodszor pedig nem hinném hogy téged bámulnak, az lehet, hogy fiatalabbak, esetleg kisgyerekek nem láttak még ilyet és azért néznek rád. De kívánom, hogy emiatt ne kezeljenek másképp, értelmes felnőtt emberek nemhiszem hogy másképp viselkednének veled.Megkérdezhetem hogy hogy történt?:S
2011. febr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Közlekedési (autó) balesetben - térd felett
2011. febr. 24. 17:33
 3/40 anonim ***** válasza:

Nekem az ujjam amputaltak, de muvegtagot meg nem kaphatok, mondvan h nonom kell.... Nem jo, de ez van ezt kell szeretni, te meg orulj hogyha lesz mulabad. Egyebkent meg egyaltalan nem ciki.:) legalabbis labeseteben mas, ott eszreveszik, de ha az ujjadat veszitened el akkor csak kesobb es az eleg rossz erzes...

De kitartast!:) erot egeszseget stb.:) egyebkent sajnalom, de hidd ellesz jobb is!

2011. febr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%

Énis nagyon sajnálom.

Szerintem nem, max tényleg a kisgyerekek, de mindenki ilyen volt kiskorában, én egyszer egynéger orvost bámultam egy órán át amikor agyrázkódásom volt xD

De ne érezd magad másnak, az emberek sem fognak úgy tekinteni rád.

2011. febr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:

A keresztanyám 2 (kettő) évesen veszítette el az egyik karját váll alatt. Szerintem nem is tudhatta milyen két karral élni, de a halála napjáig takargatta a keze helyét!


Hogy közismertebb példát is felhozzak, Szili Katalin is régen veszítette el a kezét, de mindig takarja valamivel a csonkot.


Nem ciki, de valószínűleg ez nálad is sokáig így lesz.

2011. febr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

Biztos néznek is, de ezen túl kell lépned. Nekem pikkelysömöröm van, az egész testem kisebb-nagyobb-óriásibb vörös, hámló foltokkal van tele, és sokan megbámulnak nyáron, de tojok rá. Idő után te is kifejleszted ezt.

ÉS nem ciki! Fel a fejjel, hajrá!

21/L

2011. febr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

Takargatás: egyelőre kötözgetni kell, meg hát tél van...

szépen gyógyul!

De előre félek nyáron a strandtól!

2011. febr. 24. 17:49
 8/40 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nem ciki, max hosies, h tulelted :D de most halalkomolyan. Ha elfogadod magad igy, akkor meg vegkepp felnezek rad en is;)

amugy mi van a mulabbal?

2011. febr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
71%
Meg van egy pasas, aki vegtagok nelkul szuletett, megis el, boldog, es elfogadja magat.:) youtubeon fent van, de nem tudom h mi a neve a videonak. Majd ha gondolod, utananezhetek
2011. febr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
A műlábra még várni kell, amíg a csonkom egy kicsit stabilizálódik. Addig csak mankó...meg a felhajtott nadrágszár, amit UTÁLOK.
2011. febr. 24. 18:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!