Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azt hiszem aranyerem van. De...

Azt hiszem aranyerem van. De nagyon cikinek érzem. Hogy mondjam el anyának?

Figyelt kérdés

Olyan gáz... :( Akkor vettem észre, amikor borotválkoztam "ott lent" és utánaolvastam és szerintem aranyerem van. De nem merem megmondani anyának pedig már vagy fél éve hogy észrevettem, mert olyan cikinek tartom, meg ha elgondolkozik azon hogy vettem észre majd hülyeségek jutnak az eszébe... Ti hogy mondanátok meg? Megmutatni gondolom nem kell neki:|?

ILLETVE! Milyen orvoshoz kell ezzel a problémával fordulni?

15 éves vagyok. (Lány)


2011. okt. 14. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:

ha nem akarsz akkor nem muszáj szólni neki,de ő az anyukád,biztos megértené.

terhesség alatt is lehet aranyér,lehet,hogy neki is volt.

amúgy elég ha háziorvoshoz mész vele ha orvoshoz akarsz menni.

a gyógyszertárban pedig tudsz rá kenőcsöt venni.(ha jól tudom nem kell recept se hozzá)

2011. okt. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
anyádnak minek mesélnéd? menj el a háziorvosodhoz és kész
2011. okt. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálunk a sebészetre kell menni vele, onnan ha szükséges beutalóval küldenek a proktológiára.

Miből gondolod, hogy aranyér? Fáj, viszket, vérzik? Ezt nyugodtan elmondhaod anyudnak.

2011. okt. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

azért mert nem tudom hogy kell bejelentkezni az orvoshoz meg ilyenek...:$$$ xd

amúgy csak abból gondolom hogy kiírtam egy kérdést erről és elmondtam róla mindent (nem viszket, nem vérzik, nem fáj, mintha ott sem lenne amúgy) és azt mondták ez valószínűleg aranyér.

tényleg?? és ha vennék rá valami kenőcsöt, biztosan beválna?

igazából engem nem annyira zavarna, csak nem akarom hogy "rosszabbodjon" a helyzet vagy itt maradjon örökre... aztán majd ha odáig kerülök egy fiúval, még a végén undorodni fog tőlem.:S

2011. okt. 14. 16:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem viszket, nem vérzik, nem fáj sohasem, akkor nem biztos, hogy aranyered van, menj el a háziorvoshoz, oda nem kell bejelentkezni, kivárod a sorod és elmondod mi a gondod, oda még felnőtt kísérő sem kell.
2011. okt. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, ő megmondja, valóban aranyér-e, ha igen, írass Aurobin kenőcsöt. Ahhoz képest a vény nélküliek semmit nem érnek.
2011. okt. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aranyoskám, ez csak rosszabbodni fog és bátran mond meg az anyukának, hogy valamit kellene tenni. A körzeti orvos, stb. csak a megszokott kezelést fogja tudni ajánlani, mely nemnagyon gyógyít.Léteznek szakemberek, akik tudják a kiutat.
2011. okt. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez a bajom, már egy ideje észrevettem. Nekem se fáj még semmi. Csak ott van ilyen dudor ilyen fehéres de van egy ilyen lila is. És még én se mondtam el anyának. 13 éves vagyok és lány
2019. ápr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!