Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kevésbé barátkoznátok egy...

Kevésbé barátkoznátok egy személlyel ha "beteg" lenne? (pl. : farkastorok, amputált végtagok stb. )

Figyelt kérdés
őszintén... :)
2010. szept. 28. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem a testieken múlik.

Inkább lelkileg hogy illik egymáshoz az ember.

2010. szept. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Őszintén?

Nekem felhívná a figyelmemet, és inkább vele kezdenék beszélgetni, mint egy egészségessel. Sajnos én éppen a betegekre és a fogyatékosokra bukok.

2010. okt. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Én elsőkézből tapasztalom mindezt mivel balesetből kifolyólag minkét lábam elvesztettem. Sokaknál érzem hogy zavarban vannak velem kapcsolatban, talán néha én is túl zárkózott vagyok, azért.... Mindenesetre nem könnyíti meg a helyzetem az ismerkedést.
2011. szept. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem baràtkoznék kevésbé. És nem tekinteném betegnek! Azt sem tekintem betegnek aki szemüveges vagy pl szilikonmelle van vagy ne adj isten fogpotlàsa. Vagy akkor öket is betegnek kellene tekinteni mert màsok. ???
2014. ápr. 15. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!