Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanában olyan "idegbeteg"...

Mostanában olyan "idegbeteg" vagyok. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Egy hónapja csinálom a 90 napos diétát is, mellet suli, meg sok mindenen pörög az agyam, de ez még nem ok arra, hogy egy szóra robbanjak?! Van olyan, hogy egyszerűen nem bírom elviselni, ha valaki hozzám szól, van hogy elmenekülök az emberek elől. Nagyon feltud idegesíteni egy icipici apróság is. (Megjegyzem, soha nem voltam ilyen!)Plusz rájön még, hogy gyakran van izomgörcsöm, lábamban, kezemben, és gyakran szúr a szívem is, bár utóbbi nem újdonság... Magnéziumot és vitaminokat rendszeresen szedek. Mitől lehet ez? Mit csináljak, hogy "lenyugodjak"? Előre is nagyon köszönöm. 20/L
2011. febr. 27. 13:04
 1/5 poiu ***** válasza:
Lehet a diétától is. Megterhelő lehet az idegrendszer számára akkor is, ha nem úgy érzed. Mióta szeded a magnéziumot? Mert 1-6 hónap kell a hatáshoz.
2011. febr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem valamilyen vitamin/ásványianyag hiányzik a szervezetedből. Esetleg vágysz valamilyen étel után( csoki, chips), és ezt elnyomod magadban. Vagy nincsenek lelki gondjaid? Esetleg kezdődő depresszió?
2011. febr. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A szíved az idegességtől szúr, és a görcsök is amiatt vannak sajnos, ugyanilyen helyzetben vagyok én is. Erre sajnos nincs jó módszer, magadtól nem tudsz változtatni rajta, mert az ember ilyen felfokozott idegállapotot csak sok gyakorlás után töd kordában tartani, én 19/L de már elsajátítottam ezt a képességet :D mondjuk annyira nem vicces.

Nyugtatókat nem ajánlok, de egy drogériákban kapható , homeopátiás szert mindenképp!

A neve Sedatif PC <- ez egy homeopátiás szopogatótabletta, ami stresszes, ingerült állapotban nekem szokott segíteni, és mivel nem kemény gyógyszer, nem is árt. Ha úgy érzed ilyen passzban vagy egyszerre 2-t elszopogathatsz belőle és kicsit lenyugtat :)

Sajnos vannak ilyen helyzetek. Lehet, hogy a diéta miatt van, sőt biztos. Ha eddig nem voltál ilyen. :)

2011. febr. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
valószinü a diéta okozhatja,hagyd abba.
2011. febr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Sajnos nem hagyhatom abba a diétát, mert nem divatból fogyókúrázom, hanem tényleg van rajtam felesleg, és emiatt nem tudom elfogadni magam. A homeopátiás szert kifogom próbálni mindenképp. Az a baj, hogy emiatt, hogy ilyen "ideggyenge" vagyok pont azt bántom, akit a világon mindennél jobban imádok, és ez mégjobban bánt. Mellesleg a suliban sem tudok beleadni mindent... Nem vagyok depressziós, teljesen 100-as vagyok :D, csak nem tudtam, mit kezdjek ezzel. Ha ez a szer nem segít, tényleg elmegyek valami agyturkászhoz. :D A magnéziumot 3 hete szedem, mellé C-vitamint, és olyan multivitamint, amit a gyúrósok szoktak, aminek nagyon magas a vitamintartalma. Megpróbálok lenyugodni! Mégegyszer nagyon köszönöm! :)
2011. márc. 1. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!