Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gombóc érzés van a torkomban,...

Gombóc érzés van a torkomban, amiért állandóan büfögnöm kell. Mellette nagyon kemény a hasam. Lehet a stressz? Tiszta idegbeteg vagyok mostanában.

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem terhesség alatt volt ez, mármint amit elsőre írtál.

De szerintem lehet a stressz.

2010. okt. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátlót szedek,így sztem az kizárva.
2010. okt. 9. 22:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapja vagyok igy, most fogok tükrözésre menni, mert már nem birom. Reflux-ra gyanakodnak, de a gyógyszertől sem lett jobb. Most, hogy itt ülök, is borzasztó kellemetlen.
2010. okt. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mik még a tünteid?
2010. okt. 10. 19:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Olyan érzés, mintha elérném az ujammal a kaját a torkomban, Fáj, nyom a gyomorszájnál, rossz a közérzetem, büfögök, nem jön fel semmi. Most is itt ez a nyomás. Tulsulyos vagyok, de a gyerekek ma azt mondták, fogytam. Sajna nincs mérlegem, mert nem rég dobtam ki, de én is ugy érzem a nadrágomon. Viszont állandoan feszül a hasam. Gondolhatod, milyen rossz, ha rászántam magam a tükrözésre.
2010. okt. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szegény.Hát nekem csak a büfögés van semmi más.Nemrég műtöttek epével,lehet az.
2010. okt. 10. 19:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor biztos az lesz. Nekem, ha nem reflux, lehet még baktérium, rekeszizom sérv, epe. A héten remélem kiderül. Sokat kellett várni az időpontra. Jó éjszakát.
2010. okt. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!