Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kezdem úgy érezni magam, mint...

Kezdem úgy érezni magam, mint egy idegbeteg?

Figyelt kérdés

Nos, nagyon hamar ideges leszek, hamar 'felkapom a vizet' még a legkisebb dolgokon is...:(

Ha nem jön össze valami, azonnal ideges leszek, ma is a földhöz dobtam egy poharat, mert olyan ideges voltam...

Lehet rá valamilyen gyógymód vagy gyógyszer?

Köszönöm a segítségeteket!

18/L


2011. okt. 23. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Első körben semmiképp se gyógyszerekkel kezdj. Először pszichológushoz menj terápiára ha segítség kell, ha ő úgy gondolja szükséges továbbirányít pszichiáterhez.
2011. okt. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Xanax
2011. okt. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%
Gyógymód:Egy ember melleted aki úgy pofán b*sz ilyenkor hogy leszakad a fejed.Megfogsz nyugodni.Nem kell egyből gyógyszerezni magad, hoszzú távon ez kifizetődőbb az egészséged szempontjából.:)
2011. okt. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyanez van velem is, bár én 1 évvel fiatalabb vagyok nálad. Én ilyenkor ajtót csapkodok, kiabálok, remegek, földhöz vágnék dolgokat, szóval kb ugyanaz mint te. Én úgy próbálom "kezelni", hogy leülök, és meghallgatok egy két durvább számot, aztán majdcsak lenyugszom.

Meg elkezdtem magnéziumot szedni, na annak nem érzem a pozitív hatását, de nem tudok leállni vele, mert most már ráng a szemem ha nem veszem be:D

De azért kipróbálhatod azt is, elvileg jó hatással van az idegekre.

2011. okt. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!