Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vérképem tökéletes. Én mégis...

Vérképem tökéletes. Én mégis rosszul vagyok. Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Vérnyomásod? Vitaminok? Pszichés állapot?
2011. márc. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vérnyomásom jó,vitamint szedek,szihésen szorongó vagyok.
2011. márc. 2. 21:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen tüneteid vannak,hogy rosszul vagy?Én ugyan igy vagyok,jó a vérképem,ekg,és mégis állandóan rosszul érzem magam.
2011. márc. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha a vérképed jó,akkor ez lelki.Azért érzed magad rosszul,mert arra koncentrálsz.

Pánikbetegségből gyógyulok kifelé,és emellett emetofóbiám is volt. Amíg arra koncentráltam,hogy vajon mikor jön a roham,akkor jött is.Amikor a hányingerre figyeltem, hányingerem volt,mert bebeszéltem magamnak.Ez mind a fejben dől el,ha elhatározod,hogy jobban leszel,és teszel is érte egészséges étrenddel,sok pihenéssel,kicsit aktívabb hozzáállással,semmi bajod nem lesz. Tapasztalatból mondom!

2011. márc. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A 21.41es vagyok,megkérdezhetem hogy akkor nekem ezek a szédelgések,fejzsiborgások is lehetnek a képzeletem szüleménye?Ugyanis ezen jár az agyam majdnem egész nap,ettől szorongok.
2011. márc. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16:04-es vagyok,és persze! Nekem azt mondta a pszichológus,hogy én idézem magamnak elő pl a hányingert,merre arra koncentrálok. És ez csak lelki. Ha testi bajom lett volna,nekem is kimutatja a vérkép meg ezek... Amikor lelkileg nem vagy jól,a tested is produkál tünetet,amikor meg aztán erre rápörögsz,akkor csak azért is... nálam ez szerencsére megszűnőben van. Ha érzem a szédülést,és a hányingert,akkor lenyugszom,mély levegő... olykor,ha fejfájás is jön,és fél órán át nem múlik,iszom egy kis citromfű-teát,vagy ha nagyon sok már,akkor bedobok egy fejfájáscsillapítót. De igen,ezt a lelked / agyad idézi elő.
2011. márc. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszi,nekem is azt mondta a házi dokim hogy a fejben tegyem magam helyre.Akkor valószinü igaza van:-)Én meg mindig attól félek ,hogy valami nagy betegségem van.
2011. márc. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!