Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tegnap bemelegítés nélkül...

Tegnap bemelegítés nélkül kellett fekvőznöm. Rögtön az elején belenyilallt éles fájdalom a vállamba. Lehet ennek következménye?

Figyelt kérdés
Utána még egy darabig nagyon fájt, aztán fokozatosan elmúlt, (mármint az erős fájdalom) de utána is éreztem, hogy ott van. Ma újra érzem. Lehet valami maradandó bajom?
2011. márc. 3. 06:30
 1/4 anonim ***** válasza:
hát nekem is volt párszor, és rohadtul kellemetlen . Legutóbbi ilyen meghuzásom 1 hónapig fájt
2011. márc. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szóval nem fájt hanem olyan szúrós rossz érzésem volt
2011. márc. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kövezzetek meg, de én mindig bemelegítés nélkül fekvőzöm vagy húzódzkodom. Egy párszor nekem is előfordult már, hogy nyilallást éreztem, de elmúlt rövid időn belül.
2011. márc. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó neked, ha ez téged nem terhel meg. Régebben én is megtehettem (most 18 vagyok), ma már nem merem megcsinálni. Így is ropog mindenem.
2011. márc. 3. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!