Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha megiszom a picopred-et/bélt...

Ha megiszom a picopred-et/béltísztitó/, hashajtó. Akkor mennyi idő múlva ürül ki a szervezetemből? 2 tasakos, az elsőt bevettem már, a 2. -at 4 óra körül kell. Elmúlik reggelig a hasmenés vajon?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 14:23
 1/9 anonim válasza:
Ez sok mindentől függ lehet hetek hónapok vagy akár évek múltán kezd el hatni.
2011. márc. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elolvastad amit írtam?!abszolút nem viccnek szántam!Holnap orvosi vizsgálatra kell menjek,ezért iszom a hashajtót.De mivel a vizsgálat nem helyben lesz,ezért busszal kell menjek,ahol nincs wc!!
2011. márc. 6. 14:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocs de ilyen hogy picopred nincsen. Valamit elírtál, nézd meg ismét a nevét !
2011. márc. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
tényleg!picoprep!
2011. márc. 6. 15:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Biztosan elmúlik addig a hasmenés, viszont semmit ne egyél! Nekem is hasonlót kell holnap bevennem vastagbél tükrözés miatt.
2011. márc. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
enni nem ettem!csak az a poén,hogy még MINDIG megy a hasam,és lassan 14 órája vettem be a 2. adagnak a felét csak!!!bár éjjféltől nem voltam wc-n,csak most.nem tudom,hogy fogok így elindulni..1,5 óra múlva megy a buszom...
2011. márc. 7. 06:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Sikerült eljutnod a busszal baleset nélkül? Én reggel 8-kor vettem be az 1. adagot, fél óra múlva nem tudtam, hogy hányja, vagy fossak. Utána elmúlt a hányinger, de bérletet váltottam a WC-re:)
2011. márc. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát végül kocsival mentem,mert nem mertem busszal menni,de végül a reggeli hasmenés után nem volt gond!soha többet nem fogok ilyet inni..se vizsgálatra menni...neked mi a véleményed erről?
2011. márc. 8. 17:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én a gyógyszer 2. adagját a bevétel után kb.10 perc múlva kihánytam. Ettől még hasmenésem volt, de nem olyan mértékű, mint délelőtt. Mivel vastagbél tumorom van, ezért én még párszor kénytelen leszek ilyen vizsgálaton részt venni (vastagbél tükrözés), de senkinek nem kívánom.
2011. márc. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!