Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mekkoora 1 átlagos 16 éves?...

Mekkoora 1 átlagos 16 éves? Van vmi módszer amivel gyorsabban tudjuk nővelni a testmagasságunkat (vitamiok? , sok nyújtózás? )?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 18:21
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
*... 16éves SRÁC
2011. márc. 7. 13:33
 12/12 anonim válasza:

Hát őszintén szólva attól függ milyen géneket örökölsz az őseidtől,illetve mely gének aktiválódnak.Nem csak a szűlőktől hanem a nagyszülőktől.déd és ük nagyszülőktől is örökölhetsz géneket...


16 éves korban az átlag magasság 170 centi körül van +- pár centi..De hogy innen kezdve még nősz-e és hogy mennyit az tényleg a génektől függ,általánosságban véve 16 éves kor után már nem igen nő az ember ahogy lorábban is említették.


Az én családomban apám részéről az átlag magasság 190 centi körül van.Anyám részéről 160 centi.Én végül 168 centire sikerültem.Ezt a magasságot már 13 éves koromra elértem,a torna sorban a sor legelején álltam úgy nézett ki apám részéről örököltem a növekedésért felelős géneket.

De aztán ez ennyi is maradt:)A további tanulmányok során szépen csúsztam lefele a torna sorban még a végére nem értem XD


Egy haverom pedig ennek a fordítottja.13 éves korában kb 150cm volt,15-16 éves korában még mindég alig ütötte meg a 160cm-t,ám végül közel 180 centi lett talán 178 kb


Ezt nem igen lehet befolyásolni étkezési szokásokkal meg sporttal..Ez genetika.Néz szét a családban és már láthatod is mire számíthatsz.

2011. márc. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!