Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyire jellemző a mostani...

Mennyire jellemző a mostani huszonévesekre a Pán Péter szindróma? Hogy lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 10:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Marhaság,amit a TV-ben mondtak.A fiatalok legtöbbje szívesen elköltözne,szívesen élné saját életét a saját lakásában,csak nincs rá anyagi lehetőségük.Ez csóró ország szindróma.
2011. márc. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Szerintem viszont van ilyen. Rengeteg ismerősöm van, aki akit a szülei tartanak el, mert még mindig fiatalnak érzi magát, vagy úgy érzi jár. Sokan valóban elköltőznek, aztán hétvégén mennek mostani meg főzetni anyucihoz... Az első válaszolónak abban igaza van, hogy talán ha könnyebb lenne lakáshoz jutni, vagy a nagyobb lenne rajtuk a felelősség nem lenne ez gond.
2011. márc. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
71%

Szerintem is eléggé sok van aki még "nem akar felnőni", köztük én is pedig 3. x-hez közeledek. Sok huszonéves ismerősöm van ugyanakkor nagyon sok tizenévessel együtt lógunk. Az is az oka, hogy gyerekként ezekkel a "kicsikkel" nőttünk fel, a barátság megmaradt, a korkülönbség meg már érződik picit. Ennek ellenére úgy érzem ideje lenne felnőni. Szeretnék családot, de előbb legyen munka és otthon és ahol élhetünk és egy biztos kapcsolat. Kell kitűzött cél és el kell kezdeni dolgozni érte.

Változtatni még úgy lehet talán, hogy az ember kiéli magát és elhatározás kérdése.

2011. márc. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Ezt a Pán Péter szindrómát is az olyan sznob majom találta ki, akinek apuci anyuci a s.gge alá rakott egy lakást, de hogy nem úgy jutott hozzá, hogy rongyosra dolgozta magát, az is biztos...

Egyszerűen ebben az országban egyedül boldogulni nagyon nehéz, hacsak nem egyből bankigazgatónak veszik fel az embert, mert akár 1-2 hónap munkahelyi kimaradás is nagy kifizetetlen rezsiköltséget hagy maga után.

Nyilván, ha többen laknak együtt, akkor megoszlanak a költségek...Pán Péter szindróma...be..arok..

2011. márc. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%
nem kene annyit nezned az ostoba tevecsatornakat, inkabb olvass.
2011. márc. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
EMBER! Neked kellene megtanulni olvasni, mert nem ez volt a kérdés!!!
2011. márc. 11. 21:29
 7/11 A kérdező kommentje:
Meg az írást is gyakorolhatnád! :S
2011. márc. 11. 21:30
 8/11 Szilvike95 válasza:
100%
Szerintem ez mindenhol függ a személytől, a környezetétől meg a szüleitől... van ismerősöm aki 28 éves és mint egy nagy gyerek és van olyan 17 éves aki már tényleg képes eltartani magát szülők nélkül.. a kényszertől függ.. bnőmnek például meghalt apukája és anyukája beteg, ezért a nővérével él.. nővére 19 ő pedig 13.. .mégis képesek normálisan élni... de ez csak az én véleményem... L/15
2011. márc. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A Dallasban is az van?
2012. okt. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Én 13 éves vagyok, de nem tudok önállósodni, ahogy felnőni sem szeretnék. Mindig a gyerekkorom jut eszembe, hogy akkor milyen szép volt. A szüleimhez is úgy kötődöm, mint egy kisgyerek, pedig már önállósodnom kellene. Még 13 évesen is a gyerekkoromat élem, mert nem akarok felnőni, és elszakadni tőlük. Mostanában már sokszor nézek olyan rajzfilmeket is, amiket gyerekkoromban néztem, vagy családi fotókat, de mindig elsírom magam, mert tudom:nincs visszaút.
2013. ápr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!