Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Koros soványság (magamhoz...

Koros soványság (magamhoz képest) milyen betegségekre jellemző?

Figyelt kérdés
A kálváriám fél éve kezdödött, azóta 8 kilót fogytam, főleg a felsőtestemről (mindig is alulról fogytam nem fölülről), a régi poloim lógnak rajtam, kivannak a bordáim...stb. 1. tüneteim a tompa hasfájás és az izületi ill. bőrfekélyek voltak. A háziorvos csináltatott egy vérképet, amiben minden érték rendben volt...azóta 6 kilót fogytam, lassan olyan leszek mint egy anorexiás. Az étvágyam semmit sem változott, mindig is normál testalaktú voltam...pajzsmirigy alulműködésem volt 2 éve, amit rendbetettek, most voltam kontrolon, a pajzsmirigyemmel minden ok.gyenge vagyok, néha fáj a hasam, ég a gyomrom, fáj a fejem,ideges vagyok. A háziorvosom szerint nem eszem rendesen és túl sok a gyomorsavam. Ezzel le is rendezett.Most csináltattunk vérképet amelyben nem volt eltérés. Kérjek teljes kivizsgálást? Milyen betegségem lehet? Nagyon meg vagyok ijedve, napról-napra gebébb leszek, 2 éves ikreim vannak, szeretném felnevelni őket...
2011. okt. 22. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérj teljes hormonális kivizsgálást is, nem csak pajzsmirigy túlműködésnél lehet fogyni, illetve szerintem feküdj be egy teljes belgyógyászati kivizgálásra.
2011. okt. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az emésztőrendszered van valami gond, talán egy gasztroenterológust kellene felkeresned, aki gyomortükrözést csináltathat neked, vagy valami hasonló vizsgálatot.
2011. okt. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gluténérzékenység?
2011. okt. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Gasztroenterologushoz küldött a házidoki, nov. közepére kaptam időpontot, hormonkivizsgálásra pedig még várnom kell pár hónapot...
2011. nov. 2. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!