Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan lehet gyorsan megerősödni?

Hogyan lehet gyorsan megerősödni?

Figyelt kérdés
Sajnos elég sovány vagyok, és mindenem elég gyengének tűnik bár erős vagyok. 15 éves vagyok 182 cm és 55 kg. Most kezdtem el gyúrni és ezzel egyidejűleg rohamosan többet enni is. Állandóan azt mondják mért vagyok ilyen sovány. pedig közbe annyit eszek más már 100 kg lenne, egyszerűen gének csak egyesek ezt nem bírják felfogni... Elég nyamvadt vagyok és szeretnék egy erős testet, izmos kezeket/lábakat. Mit tegyek ez ügyben? napi 2-3x 45 percet gyúrok. Valamit szedjek esetleg? Sportolni nem szeretek, éppen ezért járok kondiba.
2009. febr. 18. 21:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Állítólag sok gyúrástol leáll a növés, de ez nekem nem probléma, ennyi bőven elég, nem szeretnék túl magas lenni.
2009. febr. 18. 21:50
 2/4 anonim ***** válasza:

Gyorsan sehogy!

Ne szedj semmit, mert ezek sok mellékhatás miatt veszélyesek.

A hízás, és a megerősödés nem ugyanaz.

Kitartás, sok-sok kondizás, és tartalmas kaják, semmi kokszolás!

2009. febr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A túl sok edzés sem jó.Heti 4 alkalom elég.Ha fel akarsz szedni pár kilót ajánlom a béres csepp+b vitamin+bébitápszert együtt kreatinnal.
2009. febr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Elvileg azért isznak fehérjeport a kondizók,hogy ne fogyjanak el.Mert ha nincs kalória amit elégessen a szervezet,akkor az izom elkezd apadni.

Napi másfél óra intenzív edzés alatt,bőven elégeted a megevett kalóriát.:)

2009. szept. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!