Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tanácsoltok gyomor bajra?...

Mit tanácsoltok gyomor bajra? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sokszór fáj a gyomrom és hányingerem van(terhes nem vagyok).Van mikor csak laza ételt eszem máskor meg nehezebbet.Gondolom ez megerőltette a gyomromat és ettől van ez az érzés.Ez sokkszór azért is van,mert nehéz körülmények közütt élek ha van pénzem megterhelem nehezebb ételekkel ha nincs pénzem ezért van lazább étel.Ezért is gondolom,hogy ettől is lehet ez a problémám és sajnos stresszes életem is van.Valami jó megoldást erre tudtok?Gyógyszer,tea?Olvastam,hogy a Gaviscon is jó erre.
2011. márc. 8. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Először ismenj el és vizsgáltasd ki, hogy mitől van.

Kb 10 féle oka lehet és mindremás a gyógymód.

2011. márc. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ekeke ***** válasza:
Bemész bioboltba, kérsz ezerjófüvet, egy evőkanállal beleteszel egy liter vízbe, úgy hagyod egy napig, majd naponta egy evőkanállal iszol a levéből. Biztos működik. Igen keserű az íze, számíts rá!
2011. márc. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!