Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek 27éves vagyok de...

Mit tegyek 27éves vagyok de gyakorlatilag mindent elfelejtek és tanulni sem tudok emiatt, egy sort kb 1óra alatt tanultam meg majd egy 2-3 óra elteltével már nem emlékeztem rá. Kétségbe vagyok esve, mi lesz ha ez még romlik?

Figyelt kérdés
2009. febr. 19. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Fordulj orvoshoz vagy pszichológushoz, nem ciki, lehet, hogy vmi nyomelem hiányzik.

Ne várd meg, míg rosszabbodik!

Addig esetleg Buerlecithin szedés

Vagy b6+ magnézium, ez olcsóbb.

De lehet jódhiányod, depressziód, érszűkületed,

vagy ki tudja..

nem fog az orvos kinevetni

2009. febr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A tanulást, a memóriátés a vérkeringést is segíti a glokó-biloba. A hajszálereket serkeni az agyban (és a végtagokban). Lehet ilyet kapni fokhagyma kivonattal vagy vitaminokkal vegyítve. Vagy ami még nagyon jó az a halolaj. Ez is kapható kapszula formájában. Legalább 2-3 hónapig kell szedni, hogy legyen hatása.

De ha súlyos, fordulj orvoshoz.

2009. febr. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyugodtan fordulj orvoshoz, én 19 évesen azt fogom tenni, mert mindent elfelejtek időnként, alapvető szavak nem jutnak eszembe pl. :(


Amúgy magne+b6.

De orvoshoz jobb elmenni.

Szerintem stresszes az életed. Vagy nem volt a családban pl. alzheimer kóros beteg vagy hasonló?

Mert akkor kérj kivizsgálást, egy tesztelést arra is, ha lehet ilyet.

2009. febr. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!