Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Meg voltam fázva, még mindíg...

Meg voltam fázva, még mindíg sokat fújom az orromat, de szombatig el kéne múlnia az orrom alatti pirosságnak. Mit kenjek rá amitől elmulik?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 15:36
 1/5 anonim válasza:

Körömvirág krémet/balzsamot, és kenjed minél gyakrabban. Ha otthon vagy, kenheted akár minden második orrfújás után is. A körömvirág nagyon jó gyulladáscsökkentő, és nem lesz száraz az orrod.


De jó rá a lanolinos babatestápoló, vagy babapopsi kenőcs is. Ez hülyén hangzik, de így van.

2011. márc. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban lehet panthenolt kapni, az is jó lehet! De pl. nekem bejött a Manhatten márkájú mézes körömágyápoló balzsam is, csak azt asszem már nemigen lehet kapni. :(
2011. márc. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaja, boraxos babapopsikrém. Tényleg nem vicc! Nekem is mindig használ. Én a számra is ezt kenem, ha nagyon ki van száradva. :))
2011. márc. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Éjszakára kend be Neogranormon-nal.Napközben kézkrémmel/testápolóval/arckrémmel valamivel ami hidratál.
2011. márc. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kék dobozos Nivea krémet javaslom,vagy a körömvirágkrémet.
2011. márc. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!