Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Túlságosan félek! Ki fogom...

Túlságosan félek! Ki fogom nőni, vagy kezeltetni kell?

Figyelt kérdés

Kisebb koromban is félős voltam, de akkor nem volt súlyos, csak mint egy átlagos kiskölyök: féltem a sötétben, a nagy kutyáktól, a rosszbácsiktól. Mára ez már súlyosbodott. Ha ki megyek az utcára, vagy csak simán az udvarra: beképzelek mindenfélét, pl a tűzcsapra hogy egy kutya, és megijedek tőle; vagy egy kocsi mikor lassít mellettem az úton, akkor azt hiszem, hogy el akarnak rabolni...és ez nem csak sötétben van már így, hanem nappal is! Ha itthon vagyok, akkor csak sötétben félek, és csak egyedül. Ja és kinn is csak akkor félek, ha egyedül vagyok. Mi van velem? Úgy érzem egyre inkább súlyosbodik.:( Nagyon rossz, mert már félek kimenni az utcára is. Pedig nem lakunk züllött helyen.

18/L


2011. márc. 10. 22:36
 1/6 anonim válasza:
Ha nekem ez a bajom lenne akkor biztos szakembemberre biznám! Az a gondod hogy mindenbe csak a rosszat látod ! Probáld az ellenkezöjét tenni ! Sok sikert , és utólag Boldog Nőnapot !
2011. márc. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én is félek néha. annyi ilyen dolgot lehet hallani a hírekben hogy kutyák támadnak az emberre, meg elrabolnak aztán 20év mulva előkerülsz, elütnek a zebrán stb. szerintem ez ilyen tudatalatti dolog belédrögzültek ezek a dolgok, ahogy belém is. persze nem minden esetben félek, de van h én is megijedek egy rosszarcú embertől, pl volt olyan hogy azthittem leszúrnak...
2011. márc. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha nekem ez a bajom lenne akkor biztos szakembemberre biznám! Az a gondod hogy mindenbe csak a rosszat látod ! Probáld az ellenkezöjét tenni ! Sok sikert , és utólag Boldog Nőnapot !
2011. márc. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elkepzelheto hogy szorongasos neurozisod van. Szerintem megerne egy elbeszelgetes egy szakorvossal/pszichologussal.

Tutti tud adni valami segitseget, gyakorlatokat amiket csinalhatsz, barmi ami segitene. Mi irkalhatunk itt barmit neked, szerintem a szakorvos megis jobb.

2011. márc. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak túl élénk a fantáziád.Én is ilyen voltam,16 éves koromig kb.Aztán kinőttem.Szerintem te is kinövöd.
2011. márc. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Linkelj be magadról 1 képet és megmondom kell-e félned az elrablástól :D. De a viccet félretéve ezek paranoiás tünetegyüttesnek tűnnek, igaz enyhébb formában. Esetleg 1 kis önkontroll vagy 1 jó pszichológus segít. Igaz én nem bízom meg olyanban, aki pénzt kap azért, hogy meghallgasson...
2011. márc. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!