Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Epekőműtét után milyen diétát...

Epekőműtét után milyen diétát kell tartani?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. márc. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elso vagyok.En nem ettem kelt tesztakat,paszulyt,toltott kasposztat,sult husokat,rantasos leveseket.Tehat semmi ami puffaszt,illetve sult dolgokat.(12 kg-t fogytam egy par honap alatt nagy oromomre),viszont VIGYAZAT!Konnyen el lehet hizni mert megvaltozik az anyagcsere:az epe fontos szerepet tolt be a szervezetben.
2011. márc. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!!! De jó lenne ha én is fogynék :)

rám férne :(

2011. márc. 11. 10:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Annyira változó, hogy a műtét után ki mit tud megenni.

Van ismerősöm aki a zöldbabtól van rosszul, van aki ránéz valami zsírosra már görcsöl - én meg bármit megehetek:pörkölt, zsíroskenyér, oldalas .. aztán az égvilágon semmi bajom nincs.

Úgyis ki fogod tapasztalni.

Mondjuk a legtöbb ember hízik epeműtét után .. én is felkaptam egy pár kilót, de előtte nagyon lefogytam a sok hasmarstól.

2011. márc. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Puffasztó ételeket, friss kelt tésztákat, tojást, apró magvasakat, ill. tarhonyát sem lehet. Én kaptam egy listát műtét után. Rántott húst imádom, rendszeresen be is görcsöltem. 13 éve műtöttek, kb 4-5 éve nem hányat már meg semmi az epém miatt.
2011. márc. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!