Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A lányok szoktak pukizni?

A lányok szoktak pukizni?

Figyelt kérdés

Álltalába azt mondják, hogy nem, de én ezt nem bírom elhinni. Szóval szoktak a lányok fingani avagy sem.



K.E.-t is érdekli a kérdés.


2011. márc. 19. 12:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ez most komoly?:)


Persze hogy szoktunk...:)

2011. márc. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem szoktunk. Ki az a K.E.?
2011. márc. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Nem valljuk be,de mi sem vagyunk tökéletesek :D
2011. márc. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nemtől és kortól függetlenül mindenki szokott. Ki diszkréten, ki kevésbé. Épp olyan, mint a büfizés.
2011. márc. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
jó hogy finganak,nem is akármilyeneket:) még az állatok is szoktak,akkor evidens hogy az ember is
2011. márc. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Dehogy szoktunk. Mi, lányok egy életen át gyűjtjük a fölösleges gázokat, míg szét nem robbanunk. :):):)


Jót nevettem a kérdésen, köszi! :D

Már ha viccnek szántad. Ha nem, akkor megírom neked titokban a választ: a lányok is szoktak.

2011. márc. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Tegnap, vagy tegnapelőtt is volt egy ilyen kérdés! Nézz utána a válaszoknak!!!!
2011. márc. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha bár én nagyott hallok de azért éreztem, tánc közben h indulnak a galambok. Volt h egész röpde. Vmelyik nap már volt itt ilyen kérdés csak akkor a párjáról kérdeztek.Egyébbként én is azt mondom amit itt vki felelt h "inkább ez jöjjön ki mint az orvos" Nincs ebben semmi kivetni való.Ha nem "parasztkodik" vele nem fújja mint a trombitát akkor egészségére.
2011. márc. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat.

Ez egy komoly kérdés volt akiben felmerült az ellenkezője.

Az utolsónak annyit, hogy próbáltam beírni a keresőbe, de nem adott ki semmit. Azt írtam be, hogy Fingós lányok nem adott ki semmit:S lányok akik finganak úgy se talált semmit.

2011. márc. 19. 12:41
 10/14 A kérdező kommentje:
12: 32 nek szólt az előző
2011. márc. 19. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!