Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicák is szoktak pukizni?

A cicák is szoktak pukizni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 20:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Az enyém, mikor kicsi volt, pukizott. Most már nem.
2009. máj. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

Fú, de még mekkorákat!!:D:D

Néha majdnem kifordulok a szobából...

2009. máj. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
A mieink is pici korukban :)), felnőttként nem (szerencsére, ritka büdi tudott lenni :D).
2009. máj. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém rendszeresen, ráadásul olyan baromi büdöset, hogy azt bármelyik férfiember megirigyelhetné. Néha én is majdnem kifordulok a szobából.
2009. máj. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
hajjaj..a legbüdösebbeket mindig a macskám produkálta eddig.
2009. máj. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Érdekes, nekem két cicám volt eddig, de egyiket sem kaptam rajta soha pukizáson. Még szerencse, mert a jelenlegi cicussal együtt alszom...
2009. máj. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Hajaj, hogy tudnak-e? Néha arra ébredek éjjel :) Hangosat még sosem tapasztaltam, de büdit annál inkább.
2009. máj. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nekem egy 16 éves perzsa cicm van,de kinéz vagy 4 évesnek és nagyon fitt kismacsek,és ezalatt a 16 év alatt EGYSZER sem észleltem hogy pukizott volna,lassan már azt hittem,hogy nem is pukiznak. DE az utóbbi 1 hónapba mintha 2szer észrevettem volna,csak nem voltam biztos benne..fura hogy 16 évig nem vettem észre,majd az utóbbi egy hónapba meg igen..nem mintha gond lenne,csak megmosolyogtam,hogy mik vannak:)tényleg nem volt hangja,semmi,csak éreztem hogy valami fura jön onnan:)
2009. máj. 27. 22:04
 9/17 Fingkirály ***** válasza:
92%

Naná, hogy szoktak. Ráadásul a bélben termelődő gázok nagy része a termelő gazdi étkezési/emésztési szokásaitól függ. A növényevők cellulóztartalmú kajája nagyrészt metánt termel, így a növényevők sokat finganak, de szagtalant (viszont üvegházgáz).


A húsevők bélrendszere rövidebb, és a kajájuk is olyan, hogy ezek után maradnak a leginkább szúrós szagú kénhidrogén-származékok, így - mivel a macskafélék a bioszféra csúcs-csúcsragadozói, alapjáraton CSAK HÚST fogyasztanak - gyakorlatilag tényként felfogható, hogy az egész világon a macskafélék szellentése a legbüdösebb.


Még jó, hogy nem tigriseket tartunk házikedvencnek :))

2009. máj. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
48%
Ha rendben van az emésztésük, akkor nem pukiznak vagy legalábbis nem büdöset. Amikor hozzánk jött a cica és utána pár évvel a kutya is menhelyről jó kis bélfertőzéssel, akkor hónapokig pukiztak. Azóta nem tapasztalatam. A családban nevelkedett cica pedig sosem pukizott vagy legalábbis nem feltűnő).
2009. máj. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!