Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 2napja fáj a tüdőm körénykén....

2napja fáj a tüdőm körénykén. Fáradékonyabb vagyok és rossz a közérzetem. Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
néha-néha köhögök.de nem annyira sokat.mellkasom közepén fáj, az se mindig de egy nap többször is, ilyen feszitő fájás..mi lehet az oka?
2011. márc. 20. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Hörghurut, vagy kezdődő tüdőgyula.


Egyél sok vöröshagymát, az majd kitisztítja, meg a közérzeted is jobb lesz a hónaljad meg büdösebb..

2011. márc. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Olga néni ***** válasza:
Nehéz eldönteni, lehet szív panasz is. Szakorvos vizsgálja ki! A fáradékonyság gyanús, az szív panasz. De akkor is, orvos!
2011. márc. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

nemtudom..nemhiszem hogy a szívemmel van valami mert a légzéskor fáj szóval szerintem is valami a tüdőmmel van és aznap mikor elkezdődött a fájás kicsit át is fáztam a szélben.holnap indulás az orvoshoz :/

2011. márc. 20. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!