Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek mi az oka annak,...

Szerintetek mi az oka annak, hogy a férjem minden reggel tüsszög? (4-5ször is) télen-nyáron is! Tudom, hogy nem tűnik nagy problémának, de olyan idegesítő, hogy mindennap erre kelek fel. Akinek van valami ötlete az üzenjen!

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
dohányzik?
2011. márc. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak reggel?
2011. márc. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

igen csak reggel tüsszög,és sajnos dohányzik!

35 éves.De ez nem volt mindig így.kb 2-3 éve van nála ez.

2011. márc. 22. 11:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Poratka allergia? Az ágyneműben, matracban megbújhatnak, és lehet, hogy az éjszaka alatt annyit tüdőzik be, hogy reggelre tüsszögnie kell.
2011. márc. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

már én is gondoltam a poratkára.és ezért mindent alaposan portalanítottam is,de másnap ugyanúgy tüsszögött.

Lehet hogy le kellene cserélnem a párnáját,mert abból nem biztos,hogy eltudtam a poratkákat távolítani.

2011. márc. 23. 12:12
 6/6 anonim válasza:
Enyhe allergiának tûnik. Így szokott kezdôdni, hogy az elején csak reggel tüsszög az ember. Érdemes lenne elmenni egy allergiavizsgálatra, mert minél hamarabb kiderül, annál jobb. Ha pontosan kiderül, könnyebb ellene küzdeni.
2018. jan. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!