Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Küzd itt még valaki orrvérzéss...

Küzd itt még valaki orrvérzéssel? Főleg reggel, és este lép fel ez probléma és elég idegesítő. Normális ez?

Figyelt kérdés
2009. márc. 21. 07:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálam mostanra nagyjából megszűnt, de a 30-34. hét táján sokat vérzett nekem is, főleg orrfújásnál. A védőnő nekem azt mondta hogy ez normális, de ha nagyon erős, akkor lehet rá kapni homeopátiás gyógyszert. Azért nem árt ha megemlíted a dokidnak vagy a védőnőnek, mert a vérnyomásoddal is összefüggésben lehet.

38 hetes pocakos

2009. márc. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 11 hetes múltam,és kb 1 hete nekem is vérzik az orrom,nekem azt mondta a védőnő,hogy nem gond.És a vérnyomásom is tökéletes.


Boldog babavárást!

2009. márc. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

21 hetes vagyok. Néha nekem is vérzik az orrom.

A védőnő azt mondta, hogy lehet összefüggésben a vérnyomással is - de az nekem rendben van, valamint babavárás alatt gyakran előfordulhat, mint pl. a fogínyvérzés is. Erre nekem azt mondta, hogy nagy dózisú C-vitaminnal tudom erősíteni a hajszálereket. Rutascorbint javasolt erre. A védőnő barátnőm is azt mondta, hogy orrvérzésre a Rutascorbint szokták javasolni.

De azért te is említsd meg a dokidnak vagy/és a védőnődnek.


21 hetes kismami

2009. márc. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!megnyugodtam hogy nem csak én vagyok így
2009. márc. 21. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!