Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A vakbélgyulladás hol szurkálna?

A vakbélgyulladás hol szurkálna?

Figyelt kérdés

Tegnap este hánytam, hasmenésem volt. 18 hetes kismama vagyok. Ugye ez nem vakbélgyulladás? A köldököm mellett érzek szúrást. Eléggé szúr, ha mozgok. Csak a bélrendszerem terhelődött meg? Azért szúr? Voltam dokinál, de ő nem mondta, hogy ez nagy gond lenne. De eléggé szúr.

Kicsit aggódom, nehogy baja legyen a kis bébinknek....


2009. febr. 24. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A vakbélgyulladásnak nevezett heveny féregnyúlványlob, ha tipusos, akkor a jobb csípőtövis közelében fáj a legjobban. Jellemzője még a hőemelkedés.

Érdekes, hogy az ellentkező oldalt, tehát a bal csípőtövis mellett benyomva gyorsan, majd hirtelen felengedve, szintén jobboldalt fáj!

Ha nem múlik, ismét orvos!

Sokszor előfordult már, hogy megműtötték a terhest, és a terhességnek soha nem lett semmi kára.

Annyi, hogy a műtétnél, ilyenkor mindig jelen kell lenni egy nőgyógyásznak is.

Semmi izgalom sok más ártalmatlanabb dolog is lehet, picit diétázz!

2009. febr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!


A csípőtövis azt jelenti, hogy ott fájna, lent, a törzs és a comb találkozásánál, ahol hajlítom?

2009. febr. 24. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!