Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek lehet, hogy mégis...

Szerintetek lehet, hogy mégis vakbélgyulladás? Egy hete iszonyú erős hasgörcseim lettek, akkor a sebészetről beutaltak kórházba vakbélgyulladás gyanújával.

Figyelt kérdés
Ott csináltak rtg-t, ultrahangot, labort, és mindent rendben találtak. De azt mondták, ha rosszabbodik, akkor menjek vissza. Pár napig még nagyon fájt, de inkább a gyomrom tájékán, aztán picit jobb lett. Enyhe fájdalom a hasam alján is. Mára viszont lázas lettem, és szúrkál jobb oldalon alul a hasam. Nem egyfolytában, és inkább wc-zés vagy evés után erősödik. Hányingerem nincs. Ti visszamennétek? Létezik, hogy egy hete vakbélgyulladásom van?
2010. nov. 26. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
létezik és létezik az is, hogy most perforálódik, úgyhogy sos irány a kórház, nem orvos, nem ügyelet, kórház most azonnal!
2010. nov. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én inkább vese vagy epekőre gyanakodnék,de nem vakbélgyulladásra..

A vakbélgyulladásnál ha megnyomod a jobboldalon a hasadat(ha nő vagy akkor kábé ott ahol a petefészked van),és ha a fájdalom a bal oldalon kezd el iszonyatosan sajogni/fájni na akkor esetleg gyanakodhatsz rá..De gyomor táján,has alján nem vakbélgyulladásra utal..

de ettől függetlenül mindenképpen elennék orvoshoz,mert ha fájdalmaid vannak,lázas is vagy akkor ott valami nem stimmel..

2010. nov. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja!! és még valamit.Vakbélgyulladásnál,kemény,feszült a hasfal..

< volt vakbeles>

2010. nov. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

nézd meg a kis filmet.Egy orvos elmondja mik a vakbélgyulladás tünetei

2010. nov. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Megnéztem a filmet, és még jobban elbizonytalanodtam. Mert ugyan épp tegnap óta van újra étvágyam, addig nem nagyon tudtam enni, de nekem is először a gyomorszájnál fájt, aztán jött le, de minden már napokkal ezelőtt. A hasfalam puha. Ha jobb oldalon alul nyomom, akkor nem igazán féj, sokkal inkább feljebb, a köldökömnél. Viszont 37.8 a hőm. Szóval fele igaz rám, fele pont nem. :(

2010. nov. 26. 15:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tök mindegy, hogy stimmel-e? A láz gyulladásra utal, fáj a hasad ergo valami gond van az egyik belső szerveddel. Irány egy kórház a lehető leggyorsabban!
2010. nov. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Végül a hasfájásom elmúlt és a torkom durrant be teljesen, úgyhogy valószínüleg az okozta a lázat. Köszi mégeygszer.
2010. nov. 29. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!