Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ennek igy kellene mennie egy...

Ennek igy kellene mennie egy bokarándulásnál?

Figyelt kérdés

Sziasztok, Teganp történt focizás közben egy kis baleset ugrottam a labdáért és ahogy leérkeztem rosszul estem és a bokámra estem. Amikor hazaértem anyum szólt, hogy be van dagadva elmentünk a baleseti sebészetre megröntgenezték és azt mondták h nincs eltörve. Otthon egész éjszakára bevolt borogatva reggelre kicsit le is ment a duzzanat. Viszont amikor hazajöttem az iskolábol már nem csak a bokám volt bedagadva hanem lejjeb is és az érdekelne h késöbbi napokban ez majd lejjeb megy vagy mit csináljak vele?

Szerintem nincs eltörve mert akkor nem tudnék rá állni. Azon a helyen ahol ráestem kissé kék de ez gondolom természetes. Várom a válaszokat mert kicsit aggódok.


2011. márc. 31. 14:39
 1/2 Raffi ***** válasza:
Nem kellett volna iskolába menni. Borogasd, de ne csak a bokád helyén, és pihentesd.
2011. márc. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Röntgen után körzeti orvoshoz is elmehettél volna, pihentetni kell. Nekem is volt ilyen, minden színben játszott, kék, zöld, lila, sárga.
2011. ápr. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!