Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 3D-s moziba érdemes mennie...

3D-s moziba érdemes mennie egy kb 5-ös 6-os szemüveget viselő embernek?

Figyelt kérdés
(Ha leveszi a szemüvegét és felteszi helyette a 3D-set akkor mennyit láthat majd?)
2011. okt. 11. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

semmit

tedd a szemüvegre a másikat, kényelmetlen, de működik

2011. okt. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Mivel alapból nem lát szemüveg nélkül semmit, így a 3D-s megjelenítést is homályosan látná, élvezhetetlen lenne. Ha nincs kontaktlencséje, akkor tényleg tegye a másikra a 3D-s szemüveget, és tetszeni fog neki.
2011. okt. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
A 3Dben forgatott természetfilmeknél még külön szemüveg is van a szemüvegeseknek:D, sima filmeknél egyen. Kényelmetlen, de ez van, vagy kontaklencse.
2011. okt. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam rá hogy a másik szemüvegre, de azt gondoltam hogy hülyeség... :$ :D Köszi a válaszokat! :)
2011. okt. 11. 19:20
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
én a napszemcsit is úgy hordom :(
2011. okt. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ilyenkor kell betenni kontaktlencsét és meg van oldva.
2011. okt. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én mindig ráteszem a dioptriás szemüvegre, pedig nincs kicsi keretem. Egyáltalán nem kényelmetlen. Szemüvegeseknek általában a legnagyobb 3D-s szemüveget szokták adni.
2011. nov. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!