Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Urológushoz kell mennie a...

Urológushoz kell mennie a páromnak ha merevedési gondjai vannak?

Figyelt kérdés
Első menetbe feláll neki,de a 2.-ban már az Istenért sem,bármit csinálok.Ne gyertek azzal hogy velem van a gond,mert biztos hogy nem.Hiába szakad belőle az elő váladék akkor sem áll fel neki,vagy ha még is félig meddig vagy addig sem és szex közben le lankad és szeretne orvoshoz menni.Melyikhez kell mennie??
2011. okt. 25. 10:05
 1/9 A kérdező kommentje:
ja és a 2. nál már úgy kell begyömöszölni,tehát biztos hogy valami gond van...Szeretnénk kideríteni
2011. okt. 25. 10:06
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem urológus jó választás. Ő majd elirányítja máshová, ha kell.
2011. okt. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem minden férfi bír 2. menetet rövid időn belül, náluk ez másképp működik! Ha az első menettel nincs merevedési gond, akkor nincs fiziológiás probléma. Várj kicsit tovább, tarts nagyobb szünetet!
2011. okt. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"-De Doktor Úr, én a negyediken lakom!"


Komolyan néha nem értem ezeket a kérdéseket. Tudom, hogy a csajok többször is el tudnak menni, de akkor kérd meg, hogy nyaljon ki, ne kínozd tovább.


Persze ha orvoshoz akar menni, akkor nyugodtan, az urológus biztosan tud tanácsot adni, esetleg továbbrendeli andrológiára. Ha régebben bírta, most már nem, az akár jelezhet is bajt. De amíg az első simán megy, addig inkább a te szexuális étvágyaddal van gond. Illetve "gond", hiszen a jóból sosem lehet elég.

2011. okt. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Eléggé tévedsz utolsó.Ha 2 órát várnánk talán akkor sem,és nem az étvágyammal van a gond,de ha azzal is lenne nem is csodálnám mivel elmegy kb 3 perc vagy még kevesebb idő alattmtehát akkor itt beszélgethetünk szexuális étvágyról.Ha 1 órát várunk akkor sem,de ha még is feláll félig és ugye ez egy 11 centis pénisznél nem kivitelező ugye bár....
2011. okt. 25. 19:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Az orvos aaz jó ötlet első körben ő kideríti, hogy nem a szervi probléma van a dolog mögött. (Főleg ha korábban ment a 2. menet is most már nem). Igena párod menjen orvoshoz és nagyon jó h ha ezt magától teszi :-)
2011. okt. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen magától teszi,sőt még győzködnöm sem kell!:)
2011. okt. 26. 09:08
 8/9 anonim ***** válasza:
89%

3 évvel később nyilván nem a kérdezőnek válaszolok, de mivel a keresőben bizonytalan fiatalok is megtalálhatják a kérdést, kiegészíteném a válaszokat:


A második menetet egyszerűen nem minden férfi bírja, nálunk is csak az első két hónapban volt..:) A barátom 33, én 23. Nem kell emiatt orvoshoz menni!

2014. dec. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyetertek!

Remelem mar elvalt a kerdezotol!

2023. júl. 2. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!