Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak a feszültség/izg...

Iamdeath kérdése:

Mit csináljak a feszültség/izgulás ellen?

Figyelt kérdés

Mindig mindenen, iskola előtt, közben, után, ha angolul kell beszélnem (külföldön élek) MINDIG minden körülmények között annyira izgulok, h már azt is észre vettem, h néha össze vissza ver a szivem. voltam vele orvosnál, rám kapcsolta az ekg-t és aztmondta minden ok, nem orvos kell, aki azt akarja irni, h menjek orvoshoz inkább ne, kérem.. szóval valami tanács, esetleg gyakorlatok, ötletek, tapasztalatok , hogyan gyűrjem le végre? mert megőrjit, h mindenki "laza" körülöttem, nekem meg a legnagyobb problémám, h rám néz egy lány, és szivrohamot kapok de kb szó szerint.. szóval szeretnék kérni valamilyen tanácsot, vagy akármit, ha lehet ne 2 szóban, köszönöm..


17/f


2011. nov. 2. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Keress valami "nyugis" sportot. Pl futás, biciklizés. Levezeti a stresszt út közben van időd gondolkodni.

Egyszerűen elkezdhetsz relaxálni is. Nagyon egyszerű gyakorlatok vannak a neten próbálj ki néhányat.

2011. nov. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

gyógyszert szerintem ne kezd el szedni még egy darabig, mert azt csak végső esetben érdemes. akár milyen vény nélküli meg természetes, könnyű rászokni az meg nem éri meg.

És mindenképp csak doki ajánlására, hülyeségek ezek a reklámok a vény nélküli altatóikkal meg nyugtatóikkal ezt csak a doki tudja eldönteni.

viszont nagyon jó harmonizáló hatása van a roibosz teának, én nagyon szeretem, koffein mentes tea. Minden tekintetben veszélytelen, reggelente és este is egyaránt jólesik :-)

2011. nov. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az általad említett dolgokat magadban kéne letisztáznod. Miért izgulsz, ha angolul kell beszélned? Nem megy elég jól? Félsz, hogy valamit rosszul mondanál és utána hülyének vennének? Vagy, miért zavar ha rád néz egy lány? Inkább örülnöd kéne. Esetleg attól tartasz, hogy nem vagy elég jó?


Mindenre van megoldás, nem tudom mi pontosan a problémád, miért izgulsz ennyire, de minden megoldható. Sok sok tapasztalat kell hozzá, hogy megszokd a körülményeket. Ha az angol ne megy elég jól, akkor gyakorolnod kéne.

Ezek a problémák megoldhatók, csak rá kéne jönnöd mik az okok, és utána megoldást találni rá.

2011. nov. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek.
2011. nov. 4. 03:26
 5/5 anonim válasza:
Én úgy szoktam levezetni hogy kimegyek a parkba és leülök hintázni hallgatok zenét és kizárok mindent!!! :)és ne érdekeljen hogy ki nézz csak enged el magad a kor nem számít!!!
2012. ápr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!