Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sokat szúr, nyom a mellkasom,...

Sokat szúr, nyom a mellkasom, az orvos és az ekg szerint semmi baja a szivemnek, akkor mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Félek hogy nehogy valami szivbajom legyen,de semmit nem mutatott ki az ekg,az orvos is megvizsgált.Viszont szorongok emiatt,ez okozhat ilyen tüneteket?Mit lehet tenni hogy elmúljon?
2011. ápr. 3. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg kell nézetni a tüdőt, hörgőket.
2011. ápr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azzal is lehet baj?Ha a tüdőnek van baja,az nem fáj a levegővételkor?
2011. ápr. 3. 16:19
 3/3 anonim válasza:

Nekem is volt iylen 1,5éve kb...én elmentem vele kardiológushoz!

Nem tudom hány éves vagy, én akkor voltam 19..és azt mondta semmi bajom nincs, ilyenkor megkell eröltetni a szívet...tehát vmi futás, mozgás és jót tesz neki!:)

Mondjuk nem igen futottam, de aztán végülis hamar elmúlt!:)

Barátomnak is volt ilyen problémája idén...és neki elvileg vmi szorongása volt, de már túl van rajta!:)

Szerintem nálad se lehet semmi komoly!:) Legalábbis reméljük!:) Bár szerintem ink nézesd meg több helyen, nehogy vmi legyen és azért,mert nekem nem volt ezért te is fél vállról vegyed!:)

Am is szerintem ahány orvos, annyi félét mondanak!

2011. ápr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!