Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mért kérdezte az orvos?

Mért kérdezte az orvos?

Figyelt kérdés
Most voltam dokinál,mert fáj a torkom,meg a garatom.Megállapította,hogy hörghurutgyulladásom van.mért kérdezte,hogy véres-e amit felköhögök?Vagy mindenkitől megkérdezi ezt?Elég hipohonder vagyok.Azért kérdezem.
2011. okt. 28. 10:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert gondolom olyan csúnyának látta hogy inkább megkérdezi hogy mi a helyzet, mert akkor olyan kezelést kaptál volna.
2011. okt. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 bánomisén ***** válasza:
Hörghurutgyulladásnál szerintem természetes, hogy megkérdezi. Nyugi és jobbulást!
2011. okt. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mivel a tünetekből tud következtetni a betegségre, logikus hogy megkérdezi, mert ha nem vérzik, akkor csak hörghurut, de ha már vérzik, akkor további bajokra lehet következtetni.
2011. okt. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Antimod ***** válasza:
Ha megállapította, hogy gyulladás, akkor ne aggódj. A vérzés kérdése gondolom csak a gyulladás súlyosságára utal.
2011. okt. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Most egy kicsit gusztustalan kérdést kérdezek,de ha ti köhögtök,akkor kiköpitek?Hogy láttam volna,milyen színű?Nem mertem az orvosnak mondani ezt.
2011. okt. 28. 10:29
 6/17 bánomisén ***** válasza:

Köpi a nyavalya, el is hánynám magam! :-D Nyugi, ha véres lenne a köpeted, akkor lenne íze, mégpedig nem is jó íze. Ha a szokásos volt, akkor nem volt véres.


Kedves hypochonder, megmaradsz, ne aggódj :-)

2011. okt. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ha köhögtök nektek is fát a mellkasotok,Persze nem nagyon.
2011. okt. 28. 10:39
 8/17 A kérdező kommentje:
fájt
2011. okt. 28. 10:40
 9/17 bánomisén ***** válasza:

Úgy-úgy! Ez a mostani kórságom, ami miatt itthon ülök, úgy kezdődött, hogy azt hittem, mellhártya-gyulladásom van, annyira fájt köhögéskor a mellkason. De másnapra elmúlt a mellkasfájdalom és kiderült, hogy szimpla fertőzés, valami vírus, lázzal, köhögéssel, orrfújással. Kellemetlen, de nem halálos, dokihoz sem mentem, mert minek? Ilyen már ezerszer volt az életemben.

Kösd le magad valamivel, ne gondolkozz a betegségeden.

2011. okt. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Egyrészt valóban más az íze, másrészt sok esetben annyi váladék jön és olyan erővel, hogy önkéntelenül kilökődik egy része. Természetes, hogy sok köhögés után picit fáj a mellkas, igénybe van véve.
2011. okt. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!