Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 17 éves lány vagyok! Már egy...

17 éves lány vagyok! Már egy hete fáj a fejem a torkom a mellkasom főleg, ha levegőt veszek ugatva köhögök a fülem bevan dugulva és két deka erőm sincs! Lázam nincs nem folyik az orrom! Orvos nélkül, hogy tudnék meggyógyulni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 19. 00:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi bajod az orvossal? Neki ez a munkája, hogy gyógyszert adjon... A saját érdekedben menj el.
2009. szept. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Minden kis bajra antibitikumot ír fel!
2009. szept. 19. 01:03
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez épp nem a kis baj kategóriába tartozik, mellesleg nem írnak fel mindenre antibiotikumot...
2009. szept. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem, sajnos ez egy súlyos fertőzés lesz. Kénytelen vagy elmenni az orvosodhoz, nehogy nagyobb bajod legyen!
2009. szept. 19. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Én 16/L vagyok, ugyan ez volt a problémám tavaly. Én nem mentem el orvoshoz! Nem kell nekem a sok gyógyszer...főleg nem antibiotikum! Én meggyógyultam magamtól. Egyél nagyon sok gyümölcsöt, és igyál sok teát, ami "kimossa" a szervezetedből a sok bacit. Nekem még az orrom is be volt dugulva, elmentem úszni,és szaunázni...segített. Esetleg ha van infralámpád, használd azt is.

De ha ezeket csinálod,és 3 nap múlva nincs semmi javulás, menj el az orvoshoz!

2009. szept. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ti tiszta hülyék vagytok! már bocs. Nem kell a gyógyszer, nem kell a doki. Aztán egyszer a mikor azt hiszed meggyógyultál kiderül hogy mégsem, hanem kialakul vmi szövődmény. Én már jártam így. Jaj, minek nekem doki, inkább megyek dolgozni. El is múlt mindenbajom egy hét alatt, de pár hét múlva sokkal betegebb lettem. Előjött vmi szövődmény és otthon feküdtem egy hónapig.

Megértem ha vki nem akar egy csomó gyógyszert beszedni, mindenféle "kis" dolog miatt, de bizonyos tünetek után már mérlegelni kéne. Ezek a tünetek nem holmiféle megfázásra utalnak, ami elmúlik a vitamintól meg a gyümölcstől. Sztem el kéne menned dokihoz.

2009. szept. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ja és a tünetek alapján tök simán lehet mellhártyagyulladásod.
2009. szept. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor muszály orvoshoz mennem?Orvos nélkül nem tudnék meggyógyulni?
2009. szept. 19. 22:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Figya. Elmész, megvizsgáltatod magad. Ennyit tegyél már meg magadért. ha más nem, nem váltod ki a gyógyszert. De legalább tudd mi bajod..
2009. szept. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én a C-vitamint ajánlom, meg egyébként is a vitaminokat. Előbbiből több grammot fogyassz naponta. Feleslegesen én sem mérgezem magam gyógyszerekkel, de attól még elmegyek orvoshoz, hogy mit talál. Régebben kaptam egy mandulagyulladást, hetekig szedtem gyógyszert, semmit se segített, aztán már az lett, hogy nem is írt fel az orvos, merthogy tönkrteszi a gyomrom, de akkor nemtom mitől várta, hogy hirtelen meggyógyulok...mind1, fogtam magam, elkezdtem 8g környéki C-vitamint beszedni aznap, másnapra enyhültek a tüneteim, harmadnapra tünetmentes volt. Ez 2 éve volt. Most szintén volt egy megfázáskezdeményem köhögéssel, torokváladékkal, C-vitaminnal pár nap alatt tünetmentes lettem.
2009. szept. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!