Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tehetek ha rossz a közérze...

Mit tehetek ha rossz a közérzetem?

Figyelt kérdés
Most hogy 18 éves múltam jönnek a gondok, bajok, és már nem tudom élvezni az életet, állandóan az öngyilkosság gondolata foglalkoztat. Sehol sem érzem jól magam, ha visszagondolok a régi szép időkre akkor sírva fakadok, és azt már nem tudom visszahozni, és ilyenkor is az öngyilkosságra gondolok. És úgy gondolom, hogyha 18 évesen ezek gyötörnek, akkor mi lesz később?! És gyermekkoromtól fogva Baptista vallású vagyok, és be is merítkeztem. Nem tudom, hogy ezután mi lehet... Mit csináljak? Öljem meg magam?
2011. szept. 14. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson! Az élet néha nagyon szép, néha meg nagyon rossz! Most ez van, de a hullámvölgy után hullámhegy is jöhet. Nem is hiszem el, hogy vallásos vagy, ha ilyet mersz gondolni! Valami történt veled, csak nem írtad le. Mi az, ami ennyire feldolgozhatatlan? Mik voltak a régi szép idők? Kicsit több infót kérünk!
2011. szept. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igazából amikor még suliba jártam én is és bátyám is minden rendben ment, most viszont alig találkozunk, mert én suliba járok, gyakorlaton vagyok sokat, és tanulnom kell, ő pedig dolgozik, és szüleimmel se olyan már a kapcsolat, és most is voltunk Németországba ott is olyan jól éreztük magunkat, csak ez a sok munka, és hogy nem igazán tudunk úgy beszélgetni, mint régen. Egyébként tényleg vallásos vagyok, és nem tudom, hogy juthat ilyen eszembe. Másnak is szokott vagy csak én vagyok ilyen különleges? És elgondolkoztam rajta, hogy sokkal könnyebb lenne a világnak ha én nem lennék, mert tényleg mindenkin csak teher vagyok, gyakorlaton is mindig csak szidnak és ügyetlenkedek meg suliba is. Sajnos már abban is kételkedek, hogy Isten létezik-e, mert akkor ha rágondolok, vagy vele lennék mindig akkor jól kéne éreznem magam, de nem tudok élvezni semmit. :( Lesz ennél még rosszabb is? Érdemes nekem élni?
2011. szept. 14. 15:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok vallásos, mégis hiszek az élet értelmében, és hálás vagyok érte. Pedig nekem sem a könnyebbik vége jutott. Hogy lehet az, hogy neked a hited nem ad ehhez elég erőt? Fordulj a lelkipásztorodhoz a kétségeiddel.
2011. szept. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2011. szept. 14. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!