Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A bal mellem oldalsó részén,...

A bal mellem oldalsó részén, szúrást, nyillalásokat érzek, elég sokat, az orvos szerint semmi nincs ott, ami fájna, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem mondott rá semmit,megvizsgált,a szivemet nézte,az rendben van.Viszont azóta is érzem,szúr,nyilal,a bal oldalon a karom felőli részen.Mi lehet ott?Férjem szerint lehet valami izom,nyilal,de napokon át?Szerintetek?Kalciumot,magnéziumot mondta hogy szedjem,és majd elmúlik.De csak nem múlik...
2011. ápr. 5. 07:23
 1/4 anonim válasza:

szia!

nekem is szúrt a bal mellem alatt,nekem sem mondott semmit a doki rá..kb. 2 hónapig hol fájt hol nem,azóta szerencsére elmúlt.

17/l

2011. ápr. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csigolyák közül is kisugározhat. Lehet, hogy inkább a gerincedet kellene megnézetni. Nincs egy kis gerincferdülésed?
2011. ápr. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,nem tudok a gerincferdülésről,viszont a hátam elég sokat szokott fájni.Lehet vajon ennek is köze hozzá?
2011. ápr. 5. 07:56
 4/4 Raffi ***** válasza:

Rekeszizom? Talán időnként beszorul a levegő a rossz testtartás miatt. Próbáld ki a tornázást, hátha segít.

Vagy valami ideg becsípődés.

2011. ápr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!