Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagy WC után törlés, majd...

Nagy WC után törlés, majd mosás, tehát teljes higiénia. Egy rövid idő után csipő érzés. Papirzsepi, -nem tiszta! - mitől lehet?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 09:40
 1/8 Salx Narval ***** válasza:
94%
Aranyérgyanús tünetek. Vegyél aranyérkenőcsöt, ha ennek ellenére erősödnek a panaszok,irány a doki. Igaz, hogy nem írtad a vérzést, de úgy gondolom ez a gond, ha nem akkor ernyedt a végbélizomzat.Hatásosak lehetnek az ülőfürdők is.
2011. ápr. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valóban volt egy hónapos hasmenésem, és kikészült a végbelem. De azt hittem már rendbe jött. Akkor folytatom az Aurobin kenőcsöt.Köszönöm. Ment a pont.
2011. ápr. 5. 09:57
 3/8 tetris ***** válasza:
90%
Ha hasmenésed volt,akkor többször kellett kitötölni, és lehet, hogy csak simán kidörzsölted azt a területet.
2011. ápr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi Neked is! Elsőt ki merte lepontozni és miért?
2011. ápr. 5. 12:30
 5/8 Salx Narval ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe, nem baj,hogy lepontoztak.:D
2011. ápr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Velem is előfordul néha ilyen,de nem vészes,meg aztán ciki orvoshoz menni,szerintem,nem megyek míg nem muszály.
2011. ápr. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem vérről van szó. - Első! visszaszereztem a pontjaidat! Nekem közel 30 éve volt aranyér műtétem, és annál szörnyűbb nincsen. Ezért rettegek, nehogy újra az legyen.
2011. ápr. 8. 18:17
 8/8 Salx Narval ***** válasza:
100%
Köszönöm, de mint írtam,egyáltalán nem zavart a dolog.Visszatérve a problémádhoz, azét kiderült, hogy voltak a háttérben gondjaid.Ha nem vérzésről van szó, akkor a fent már említett záróizomzat ernyedtsége lehet a gond.Ezen a gyógynövényes ülőfürdő és az intim torna segíthet.Sajnos a stresszes állapot sem kedvező hatású.Minden esetre olvasd el ezt a cikket, hátha találsz benne valamit.Jobbulást kívánok. [link]
2011. ápr. 9. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!