Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A suliban mit használtok/tatok...

A suliban mit használtok/tatok tampont vagy betétet? A higiénia szempontjából a betétet jobbnak találom. Úgy értem a tampon cseréléséhez nagy tisztaságra van szükség, amit a suli wc-jétől egyáltalán nem kapunk meg.

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Én itthon is és a suliban is tampont használok. Eddig nem volt semmi gond higénia szempontjából.
2010. szept. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ebben teljesen igazad van viszont ha mondjuk pont úgy jön ki az órád hogy rohannod kell a következő tanítási órádra akkor nincs időd 45 percenként cserélgetni a betétet....főleg ha nagyon megvan....:( én ezért használok tampont, mert azzal nem kell attól paráznom hogy átázok-e vagy kibírja-e a következő óráig.... mielőtt elmész wc-re cserélni moss kezet és a wc ajtaját is inkább lábbal vagy könyökköl lökd be!
2010. szept. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
így van, ahogy a második írta, én is mikor cserélni kellett kezet mostam s mint a filmekben a dokik bemosakodás után felfelé tartott kezekkel mentem be a fülkébe, a kilincset könyökkel nyitva-csukva! :D
2010. szept. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én tampont javaslok, nem szeretem a betétet, igaz egészségesebb betétet használni, de azzal sok a gond. Elcsúszhat, átlátszhat a ruhán a vonala, kényelmetlen, lehet, hogy nincs időd cserélni. Vegyél valamelyik drogériában vagy hipermarketben kézfertőtlenítőt (pár száz forint) és mindig legyen saját zsepid. Csere előtt fertőtleníts, és utána is. Nem lesz gond. Esetleg a tampon mellé tisztasági betétet is használj, mert biztos ami biztos:)
2010. szept. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként én is tampont használok otthon is és a suliban is. De a suliban nem szívesen cserélek, kézfertőtlenítő gélt használok. Mondjuk nem 100%-os biztonságot nyújt, de a semmitől jobb.
2010. szept. 20. 21:10
 6/6 anonim válasza:
tampont használok betéttel együtt mivel van hogy nem jutunk be a wcbe se (bezárják+sor)
2010. szept. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!