Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Úgy érzem felrobbanok! Mit...

Úgy érzem felrobbanok! Mit tehetnék? 18/L

Figyelt kérdés
Mostanában sokszor érzem azt, hogy felrobbanok, nem vagyok ideges, se feszült, de mégis olyan érzésem van mintha szét akarnék robbanni. Ez mitől lehet? vagy hogy lehet ezt levezetni?
2011. ápr. 6. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Magas a vérnyomásod? Lehet, hogy azért.
2011. ápr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem Önkielégíts! Hidd el nekem is sokszer ezvan és ezzel tökéletesen levezetem...;)

17/L

2011. ápr. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy fuss egy kört a ház körűl, mosogass el, ülj le és verd a segged a földbe, vagy valamivel foglald el magad.
2011. ápr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Magnéziumhiány.
2011. ápr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy van valami, ami téged tudat alatt bosszant? Nem történt veled az elmúlt félévben valami rendkívül rossz dolog vagy nincs valami a közeljövőben, ami miatt izgulsz vagy nincs valami ami zavar, de nem tudsz tenni ellene semmit?
2011. ápr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Jó, jó, a lányok persze nem pukiznak, de ha mégis, engedd ki a gázokat, mert az is okozhatja az érzést, ha bent tartod :)
2011. ápr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi a tippeket majd próbálkozok ;)


de amúgy van ami zavar, ami ellen nem tudok semmit tenni, az bosszant eléggé :/ de próbálom elfelejteni :S csak nem megy olyan könnyen :S

2011. ápr. 6. 23:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezen tuti segíthet a magneB6 vitamin!Persze ami zavar az életedben azt nem oldja meg,de ha elkezded szedni hamar jobban leszel!Napi 2x2-t vegyél be sok folyadékkal!És méresd meg a patikában a vérnyomásod azt se baj ha tudod mennyi!jobbulást! :)
2011. ápr. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!