Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Holnap fogok érettségizni, de...

Holnap fogok érettségizni, de pánikbeteg vagyok és rohamok gyötörnek, de nincs gógygszerem, mit tehetnék? Kérem valaki segítsen

Figyelt kérdés
Már 2 éve tart, néha elmúlik, néha felerősödik, ezért nem is jártam kezelésre, most mióta készülök, azóta megint előjött erősebben és egyszerűen nem tudok megnyugodni, attól félek, hogy holnap rámjön az érettségin és rosszul leszek. Mit csináljak? Vegyek valami gyenge nyugtatót, vagy van valami gyógyszer, amit felírhat a háziorvos rohamra, vagy ezt csak neurológus ill. pszichiáter írhat fel? Vagy nyugtató tea? Kérem, hogy csak hozzáértők írjanak tanácsot, mert ez most számomra életbevágóan fontos. Köszönöm!!
2011. okt. 19. 12:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Próbálj meg valami gyógyszert felíratni, de inkább pszichiáterhez menj, mert a háziorvos kevésbé ért hozzá. De nem az utolsó pillanatban kellene rohangálni. Tudtad, hogy stresszes időszak lesz ez, ilyenkor mindig rosszabbodnak ezek a tünetek.
2011. okt. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Citromfű és orbáncfű tea használhat.
2011. okt. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

12:59

Bocs, de tapasztalatból mondom, ez halottnak a csók.

2011. okt. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Teákkal próbálkozz, nyugtatót ne vegyél be!! Én megtettem, és annyira dekoncentrált voltam, hogy az sem jutott eszembe, amit amúgy tudtam. Tény, hogy a tea kevésbé hatékony, de legalább nem szúrod el tőle az érettségit.
2011. okt. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mindenképpen tea. A citromfű és orbáncfű mellett a herbáriának van "nyugtató teakeverék" névre hallgató készítménye. A nyugtatók tényleg dekoncentrálnak, esetleg álmosítanak.


Ha a tea beválik, készíts előre egy palackba, aztán vidd magaddal és iszogasd érettségi közben is.

2011. okt. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És szerintetek a neten található vény nélkül kapható homeopátiás gyógyszerek mennyire veszélyesek? Mert találtam jónak tűnőket, van olyan is, ami megelőzi a rohamot. Szerintetek jó, ha kiírok párat és elmegyek az orvosomhoz megkérdezni, hogy mit gondol róluk? Tudom, már nem most kéne, de egyszerűen nem tudok mit tenni, valami segítséghez muszáj folyamodnom.
2011. okt. 19. 13:16
 7/14 anonim ***** válasza:
Én a Sedatif Pc-t tudom neked ajánlani. Recept nélkül kapható, nekem bevált.
2011. okt. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A homeopátiás gyógyszerrel ártani nem tudsz szerintem. Legfeljebb nem használ. De lehet, hogy bejön.
2011. okt. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült? Rendben lezajlott?
2011. okt. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A homeopátiás szerekkel érdemes próbálkozni. Orvos ismerősöm mondta: "Nem hiszek benne, de működik." De ha a legjobb eredményt szeretnéd elérni velük, akkor fel kell keresni egy homeopátiával is foglalkozó orvost (nem kuruzslót, csodadoktort, gyurcsokjózsefet, hanem ORVOST), aki a te alkatodnak legmegfelelőbbet választja. Ártani azonban nem tudsz vele magadnak.
2011. okt. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!