Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Minden nap felébredek 6-7...

Minden nap felébredek 6-7 órakor. Hogyan tudok tovább aludni?

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogy minden nap felkelek magamtól 6-7 órakor, akkor is, amikor simán aludhatnék délutánig. Általában nem vagyok fáradt, csak szeretnék tovább aludni. A legtöbb ismerősöm 11-ig alszik, pedig nagy részüknél jóval aktívabb életet élek. Ez miért van?
2008. febr. 10. 07:22
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Megszokás, napi rutinod azt mondja 6-7-kor ébredj, így hétvégén is ekkor van reggeled. Ha nagyon fáradt lennél tovább aludnál. Szóval egy hajnalig tartó buli után nem fogsz korán kelni. engem már este 8-kor fejbe vág az álom, és reggel 7-kor már tuti fent vagyok, de egy bulis éjszaka után tudok aludni.
2008. febr. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én max. 5 órát tudok aludni. Akármilyen fáradt vagyok, nem megy... Örülök ha éjfálkor sikerül elaludnom, és 5-kor már talpon vagyok. Közben meg alig élek a kimerültségtől :SS Neked sztem jobb :DD Amúgy szerintem azért, meg még régebben megszoktad, hogy ilyenkor kell kelned, és msotmár automatkiusan is felkelsz.
2008. febr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
MEGSZOKTAD, ÉS RÁÁLLT A SZERVEZETED, ÉS MÁR ENNYI IDŐ IS ELEGENDŐ NEKED.HA ILYENKOR ESETLEG VISSZA TUDSZ ALUDNI, UTÁNA JÓVAL FÁRADTABBAN ÉBREDHETSZ.
2008. febr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!