Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Góckutatás a szervezetben...

Góckutatás a szervezetben mennyire derít fényt a gyulladásos és allergiás megbetegedésekre?

Figyelt kérdés
(megmagyarázhatatlan bőrkiütés, magas vérsüllyedés, szervezet elsavasodása, elhízás, bőr öregedése)
2011. ápr. 8. 10:10
 1/1 Raffi ***** válasza:

Nekem is magas volt a vérsüllyedésem. Aztán kiderült, hogy gyulladásban voltak a hörgőim, a petefészkem, a vesém, az arcom. Mindez úgy, hogy tüneteket alig produkáltam, ja és még kis allergiáim is vannak (tünet nélkül) Utoljára az immunulógiára küldtek, hogy nem -e lupusom van, de az negatív lett.

Bőrkiütéseim is voltak előtte 3 évvel rozaceával kezeltek.

És tudod nekem mi segített? Hogy nem eszek össze-vissza mindent, mert rájöttem, hogy ezek a sok hulladék ételek amikre kismértékben ugyan, de allergiás vagyok legyengítették az immunrendszeremet.

De neked is először végig kell járnod az orvosokat. Sok sikert és kitartást. Na meg nyugi.

2011. ápr. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!