Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől érzem? Szervi vagy...

Mitől érzem? Szervi vagy pszichés lehet? Minden nap van olyan érzésem mintha össze vissza ütne a szívem, a mellkasom felső részénél vagy a torkomban érzem ezt. Valaki aki ugyanezt érzi?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 11:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen néha. Szorongástól van.
2011. ápr. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Menj el a panaszoddal a háziorvoshoz, majd beutal különféle vizsgálatokra. Ha pedig semmit nem fognak találni, akkor pszichés eredetű.
2011. ápr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Háziorvosnál voltam EKG-t vérvételt csinált és ennyi volt a vizsgálat.De azért félek mert ha akkor nem érzem akkor az EKG úgyse mutatja ki ha van valami gond.Nem?
2011. ápr. 8. 11:45
 4/10 anonim ***** válasza:

Állitólag kimutatja az ekg ha van valami gond a sziveddel.

Nekem is fáj a mellkasom,szúrkál a szivemnél,de 2 ekg szerint is semmi baja nincs.A szorongástól van sajnos.

2011. ápr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Elég ilyesztő ez az érzés sajnos.:-(
2011. ápr. 8. 13:37
 6/10 anonim ***** válasza:

nekem is szokott lenni,mostanában többször,mert többet is idegeskedtem...haláleset,betegség,pénzhiány.stb.

a családban:(

2011. ápr. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szívultrahangot csináltass, csak az mutatja ki mitől van ritmuszavar. Holtert is tesznek fel, egy 24 órán át rögzít

adatokat egy nyakba akasztható készülék. Addig is szedj

3x1 Panangint /vitamin a szívre/.

2011. ápr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 homo ludensz ***** válasza:
Ha van némi gyakorlatod akkor mikor úgy érzed hogy össze vissza üt a szíved tapintsd ki a pulzusod a csuklón vagy a nyaki ütőéren. Szerintem ha nem találtak elváltozást mint írod akkor talán megnyugtat ha érzed hogyan munkálkodik a "motorod".
2011. ápr. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én csináltatnék ultrahangot,de a háziorvos nem küld sehova,pedig a pulzusom is 110,120, a legkevesebb a 90.Szerintem ez se normális,mondjuk van 30kg súlytöbbletem,azt is mondtam küldjön el diabetologushoz hogy tudjak fogyni de oda se....
2011. ápr. 9. 09:52
 10/10 anonim ***** válasza:

Szívultrahangra beutalót a területileg illetékes kardioló-

gián kell kérni. Lehet,h. az SZTK-ban is van szívultrahang. Annak idején én nekem is privát kellett egy

kórházi orvost keresnem és így derült ki a szívbetegségem.

Ha nem tudsz szerezni beutalót, majd írj privátot.

2011. ápr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!