Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kb 2hete nagyon fáj a hátam...

Kb 2hete nagyon fáj a hátam kb tüdötájékon (levegövételnél), és a mellkasom felsö része, mitöl lehet? (sajnos dohányzom)

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 07:04
1 2
 1/18 anonim válasza:

nem akarlak elszomorítani, de nagymamám is tüdőrákos volt, ugyanezekkel az tünetekkel :(


De ha ez megnyugtat, még mindig él, és egésséges :)

2011. aug. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
hát remélem én nem vagyok az 28évessen,3gyerekkel...de jobb ha felkeresek egy onkologust???
2011. aug. 6. 07:24
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem először a háziorvoshoz menj, lehet hogy "csak tüdőgyulladásod" van, mert esetleg megfáztál. Ha kell, majd ő továbbküld további vizsgálatokra. A megfázásnak (tüdőgyulladásnak) is hasonló tünetei vannak. Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni!
2011. aug. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
köszi a választ,hétfön ezt teszem,le kéne tennem a cigit,ez lehet egyébként a cigitöl???
2011. aug. 6. 07:32
 5/18 A kérdező kommentje:
mármint ez a fájdalom??
2011. aug. 6. 07:32
 6/18 A kérdező kommentje:
ezt a fájdalmat általában dohányzás után érzem.....
2011. aug. 6. 07:36
 7/18 anonim ***** válasza:
Lehet a cigitől, de lehet egy fertőzés is. Én is azt javaslom, hogy mielőtt pánikba esnél, inkább menj el a háziorvosodhoz. Ha fertőzés, azt kopogtatással, hallgatással meg tudja állapítani, legfeljebb, ha bizonytalan, elküld egy tüdőröntgenre. Nincs légúti allergiád? Nekem pl. az asztmám egyik melléktünete az időnként jelentkező hasonló fájdalom. Szóval, sok minden lehet, ne ijedj meg, viszont vedd komolyan és menj orvoshoz.
2011. aug. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
nekem ilyen jellegű fájdalmam volt mellhártyagyulladásnál. de az is gyogyszerrel könnyen kezelhető
2011. aug. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
allergia aszthmás vagyok 26éves korom ota,ezt néha ventolinnal kell kezelnem...
2011. aug. 6. 08:36
 10/18 anonim ***** válasza:

1. Az asthmádra nagyon rossz ötlet volt elkezdeni dohányozni. Igen, tedd le a cigarettát, gondolj a gyerekeidre, ha már magadra nem gondolsz.

2. A légzéssel összefüggő fájdalom utalhat mellhártya-irritációra, mely sokféle problémának lehet a részjelensége, ezt látatlanul nem lehet diagnosztizálni. Fordulj a háziorvosodhoz.

2011. aug. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!