Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok ennyire fáradékony?

Miért vagyok ennyire fáradékony?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. Néhány napja van ez, hogy délutánra, estére olyan szinten elfáradok, hogy semmit nem bírok csinálni, szinte még ülni se. Ráadásul még nyűgös is vagyok.

Pedig nem szoktam hajnalig fel lenni. Kb. olyan 10 óra körül alszok el, és 7-kor kelek fel. Hétvégén ugyanúgí 10 körül alszom és akkor reggel 9-ig.

Ha nem csinálok semmit, csak itthon ülök pl. hétvégén akkor is ilyen vagyok, de akkor is, amikor iskola van, tehát egész nap jövök-megyek.

Mitől van rajtam ez a fáradtság?

14/L


2011. ápr. 12. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy étkezel? Lehet azzal van a baj..
2011. ápr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
először a "tavaszi fáradtság" jutott eszembe,de aztán gondoltam megkérdezem,menstruálsz-e már (a hormonok változásai is produkálnak ilyen tüneteket),eszel-e rendesen, sportolsz-e (lehet vitaminhiány is,vagy vashiányos vérszegénység)... az is lehet,hogy egyszerűen csak kifáradtál. próbálj meg valami multivitamint,és esetleg dőlj le kicsit délutánonként is fél órára,ha van időd.
2011. ápr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
háziorvos, vérvétel és kiderül ;)
2011. ápr. 13. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

Egyébként igen, már menstruálok már 2 éve, de most az nem esedékes. Rendesen, rendszeres táplálkozom, és nem sportol semmit.

2011. ápr. 13. 13:53
 5/7 A kérdező kommentje:
*sportolok bocsi.
2011. ápr. 13. 13:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Kevés a vasad!!!!!!! Barátnőm ugyanez! Most volt laboron.. Ő is délutánra eszméletlen fáradt, ideges, semmi kedve semmihez.. akármit csinál gyorsan kifárad stb.. De ezt biztosan egy labor vizsgálat megmondja!:) De szerintem nálad is ez lesz.
2011. ápr. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
előző is én vagyok.. de már láttam irták előttem a vashiányt:) meg a vitamint.. :)
2011. ápr. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!