Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon fáradékony vagyok mit...

Nagyon fáradékony vagyok mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Szinte semmi energiám sincs fáradt vagyok gyenge.Sokszor annyi mindent szeretnék csinálni de egyszerűen nem megy.Nem vagyok lusta csak nincs energiám.Sokszor látok anyukákat szinte pörögnek,nekem ez nem megy.Nagyon alacsony a vérnyomásom ez is lehet a baj?esetleg szedjek valamit amitől több energiám lesz.Tudtok adni egy pár tanácsot hogy egy energikusabb legyek.Köszönöm.
2011. szept. 5. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne!!(bocsi,hogy nem válaszolok..de hidd el,nem tudok)
2011. szept. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is szörnyen alacsony, pont ez a bajom. (91/67 P75)

vagy (81/67 71P na ekkor már szörnyen rosszul vagyok) Kicsit vérszegény is vagyok ezért vasat kell szednem, de az emésztésem se jó attól is lehet, erre emésztőenzimet irtak, viszont a Béres csepp + c-vitamin sokat segít, de sokszor leesik a vércukrom olyankor ha eszem a vérnyomásom is magasabb.

2011. szept. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az alacsony vérnyomástól is lehet nagyon fáradt az ember, ez nem olyan súlyos állapotokban orvosolható egy kávéval, de egy orvos nem árt, ha megnéz. Pláne azért, mert még vérszegénység és pajzsmirigy alulműködés is okozhatja ezt.
2011. szept. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok,plusz még végtag és derékfájás,néha szédülés,néha szapora pulzus,alacsony vérnyomás. Én járok vizsgálatokra,egyenlőre nem tudni,mi az oka,ja én még fogytam is és nem birok hizni. Pedig 2 éves kisfiam mellé kéne az energia. Szerintem a pajzsmirigyedet nézesd meg.
2011. szept. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat.Megnézetem a pajzsmirigyemet mert elkezdtem hízni is minden ok nélkül pedig nem eszem többet mind idáig.
2011. szept. 6. 10:06
 6/6 anonim válasza:
Szerintem szedjél vitaminokat, vagy pedig menj el orvoshoz hogy írjon fel valamilyen gyógyszert a vérnyomásod, vagy ami okozza az ellen. :)
2011. szept. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!