Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ajánlanátok, olyan füldugót...

Ajánlanátok, olyan füldugót vagy egyéb alkalmatosságot, amely valóban nagyon hatásos?

Figyelt kérdés

Az van,hogy 3 műszakban dolgozom és,ugye éjszakára járva,nappal kell aludnom és ilyenkor nagy a nyüzsgés.

A másik ok:két öcsém is irtózatosan horkol és sokszor még aludni sem tudok miattuk!

Már komolyan az egészségemet féltem,mert,amúgy sem vagyok egy nagy alvó.

Kérlek titeket,segítsetek,mert már nagyon kivagyok,hogy nem tudok aludni tőlük egy normálisat sem!!

Nagyon Köszönöm a válaszokat!


2011. ápr. 22. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
A Tescoban épp ma láttam munkavédelmi eszközként füldugót. Valami könnyű, habszerű anyagból volt, és kb 100 Ft volt párja. Hogy alvásra mennyire jó, azt neked kell kipróbálni.
2011. ápr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A füldugó tényleg jó. Gyógyszertárban is 100 Ft körül van egy pár. Próbáld ki, nekem bevált.
2011. ápr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!