Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » S. O. S Mi ez az érzés?

S. O. S Mi ez az érzés?

Figyelt kérdés
NAgyon rossz érzésem van fogalmam sincs hogy miért de borzasztó. :( Mostanában nem történt semmi olyan amitől ilyen lehetne a hangulatom.VAlami ötlet?
2011. ápr. 25. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
sajnos így nem tudok segíteni ha én sem tudom mit érzel:/
2011. ápr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg olyan érzés/megérzés, hogy nemsokára valami borzasztó fog történni? Katasztrófa, halál, baleset? Mert ilyen ok nélküli kétségbeeséssel szokott kezdődni egy pánikroham is. Vagy éppen pont enyhe pánikrohamod van!
2011. ápr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is nemrég volt hasonló, olyan rossz érzésem volt, hogy magam sem tudtam igazán elmondani, hogy mit érzek. Úgyhogy szépen körbetelefonáltam a családot, mamát, kereszt szüleimet, bátyámékat stb. :D nem mondtam el senkinek, hogy bajt, vagy rosszat érzek, csak felhívtam őket megkérdezni mi a helyzet ilyenek. Aztán sehol semmi nem volt, és rögtön le is nyugodtam. De minden esetre érdekes volt, és tényleg nagyon rossz érzés:S


23l

2011. ápr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A 2. és a 3. válaszoló rátapintott a lényegre.
2011. ápr. 25. 21:24
 5/6 anonim válasza:
Szia sajnos tapasztalatból írok. Nekem is voltak és vannak ilyen érzéseim és én is körbetelefonáltam mindenkit. Mindenki jól van hála az égnek. Pánikbetegség ketdete lehet, de ha most még az elején felismered magadon akkor nem kell később rosszabbra számítani mert én sajnos gyógyszert szedek rá de az sem jó. Kicsit kapcsolódj ki sétálj egyedül vagy akár barátokkal, a lényeg, hogy ne zuhanj magadba és ne kezdj el mélyen gondolkodni. Olyan dolgot is csinálhatsz amit szeretsz sőt ezt javasolják a dokik is. Nekem 3 gyerekem van és viszonylag még kicsik így nem nagyon tudok kikapcsolódni de próbálok én is. Remélem nem ilyesztettelek meg mert nem ez volt a cél. Jobbulást neked és jó egészséget.
2011. ápr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagyra értékelem a segÍtséget :)
2011. ápr. 26. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!