Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok kicsit náthás...

Miért vagyok kicsit náthás több hónapja?

Figyelt kérdés
Októberben kezdődött az egész, nagyobb megfázással, arcüreggyulladással. Elmúltak a tünetek, de jó pár hét kellett, mire teljesen meggyógyultam. Majd ilyen furcsa (büdöset) szagot éreztem az orromban, és, mintha nyeltem volna a váladékot, mert kifújni nem tudtam, annyira sűrű volt, szinte darabos. Aztán egyszercsak nátha lett belőle, vizes, majd sárga darabos. Elmúlt, majd két hét múlva újra kezdődött a büdös szaggal és így tovább...azóta náthás vagyok, de csak kicsit, kb.3-szor fújon ki az orrom naponta és dugul..már kb.2 hónapja így vagyok. Fül-orr gégész nem talált semmit. Írt fel nasonexet, az nagy sz..t sem ér. Csak a Novorin. Na, de meddig? Mi lehet ez? Már a fogorvossal is röntgeneztettem a fejem és a kórházban is volt röntgenem..semmit nem találtak. Nem vagyok pszichés eset :)))
2011. ápr. 30. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Készült arcüreg röntgen?
2011. ápr. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, készült, nem találtak semmit. Volt egy fogam, amin korona volt, azt hittük attól van, leszedettem a koronát és kihúzták a fogamat, a nátha vagy még annak se nevezném, de valami kevés van, az megmaradt. Kicsit hűvös van, már tüsszögök..nem értem...
2011. máj. 1. 10:27
 3/5 anonim ***** válasza:
És a fogröntgen sem mutatott ki semmit? (Teljes fogsorról....)
2011. máj. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincs semmi szervi bajom..
2011. máj. 1. 15:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez esetben erősítened kell a szervezetedet. Ajánlható a fokhagyma mézzel (a fokhagymagerezdeket összenyomod, rá mézet öntesz, és hagyod állni az egészet.) Majd a mézes-darabos keverékből 3x2 kiskanálnyit bekapsz.

Ha vállalod ezt a több napig tartó "illatozást", akkor meglátod, jobban leszel. A fokhagyma hatóanyaga egészen a hajszálerekig elér, átjárja azokat, hörgőket, stb., tisztít, antibakteriális , egyesek szerint antivirális hatású.

Más: az orr nyálkahártyát edzeni és tisztítani a legegyszerűbb (?!), ha sós vizet szívsz az orrodba. A bátyám ezt gyakorolja, sikerrel, (nekem nem megy....)

2011. máj. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!