Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől vagyok náthás már 1...

Mitől vagyok náthás már 1 hónapja?

Figyelt kérdés
Február elején 4 napig voltam beteg. Kikúráltam magam, szedtem a gyógyszereket amit felirt az orvosom. Aztán amikor visszamentem aztmondta, hogy meggyógyultam. Rá 2-3 napra ujra jelentkezett a nátha..azóta folyamatosan. Az orrváladékom sárga néha sötét sárga és néha színtelen. Mi lehet az oka?
2010. márc. 22. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Kipihented magad rendesen? Ha az orrváladékod sárga, az fertőzésre utal, lehetséges, hogy nem volt elég erős a gyógyszered, és nem pusztította el a bacikat. Pihengess, és menj vissza az orvoshoz! Mielőbbi gyógyulást! :)
2010. márc. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Egy adag antibiotikum van, amikor nem elég. A sűrű sárga-zöld váladék baktériumfertőzés. Az átlátszó folyós vírus (vagy allergia). Menj vissza az orvoshoz.
2010. márc. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nemsokat alszok esténként..5-6 órákat kb. Inkább suli után 2-3 órát, és este pedig 5-6-ot. Amugy orrsövény ferdülésem van. Ez számít valamit? A baktériumfertőzésnek a náthán kivül nem kellene lennie egyéb tünetnek?
2010. márc. 31. 00:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Az 1. vagyok. Anyunak is orrsövényferdülése van. Nagyon sokszor folyik az orra, meg orrhangja van, az orrsövényferdülése miatt. Ezzel annyit lehet csinálni, hogy megműtteti, de nem akarja, mert rettentően fájdalmas. De az, hogy az orrváladékod sárga, az fertőzésre utal, szóval valószínűleg szükséged lesz még antibiotikumra. Jobbulást, és pihenj!
2010. márc. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jaj, elfelejtettem válaszolni a másik kérdésedre. :) Lehet esetleg, hogy fáradékony vagy, fáradt, lehangolt stb.
2010. márc. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!